image

Wyjazd:

Toruń,

Miejsce:

Toruń

Data:

-

Ilość miejsc:

min 45

Cena od:

79 PLN

Wyjazd dla:

dzieci i młodzieży

Toruń,

                                                                                WYCIECZKA SZKOLNA - TORUŃ

torun1torun3torun2 

Termin: do ustalenia

Toruń jest jednym z najstarszych miast Polski, uzyskał prawa miejskie w 1233 roku. Toruń znany jest na całym świecie jako miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika. Średniowieczny zespół miejski został w 1997 roku wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Toruńska starówka została uznana za jeden z siedmiu cudów Polski.

 

Centrum Popularyzacji Kosmosu Planetarium-Toruń to jedna z najpopularniejszych atrakcji w Toruniu. Pokazy dedykowane dla uczniów zarówno tych młodszych jak i starszych są niesamowitym przeżyciem. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, cyfrowemu systemowi projekcji dzieci udadzą się w daleką podróż wśród gwiazdozbiorów.

 

Żywe Muzeum Piernika to placówka interaktywna, w której dzieci odbędą podróż w czasie. Pod okiem Mistrza Piernikarskiego i Wiedźmy Korzennej poznają tajniki wypieku piernika. Aktywny udział w warsztatach zapewni wszystkim bez względu na wiek rewelacyjną zabawę.

 
 

Świadczenia

Cena zawiera podatek Vat i jest kalkulowana dla -  grupy min 45  uczestników + 3 nauczycieli. Kalkulacja na dzień 10.06.2016


W cenie zawiera się:

  • transport

  • ubezpieczenie NNW

  • opieka koordynatora - animatora*

  • bilety wstępu do Planetarium, Żywego Muzeum Piernika

  • opieka przewonika

  • fotorelacja z wyjazdu

* opieka wyznaczonej przez biuro osoby do opieki nad grupą od czasu zbiórki pod autokarem do powrotu. Koordynator dba o to aby program wycieczki przebiegał według wcześniej ustalonego planu.

 

CENA od 79 zł/os przy min. 45 uczestnikach 

 
*Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Nasi Partnerzy