Biała Szkoła Słowacja

Wyjazd:

Biała Szkoła Słowacja

Miejsce:

Zieleniec

Data:

-

Ilość miejsc:

min 45

Cena od:

999 PLN

Wyjazd dla:

dzieci i młodzieży

W cenie:

ico-transport ico-zakwaterowanie ico-wyzywienie ico-ubezpieczenieico4camera-icoaparat-ico

Biała Szkoła Słowacja

Białe szkoły z EHschool, to porcja niesamowitej zabawy nie tylko na śniegu. Doświadczona kadra zapewnia szkolenie na najwyższym poziomie, popołudniami czekają Was niezliczone atrakcje sportowe, gry, zabawy oraz wykłady tematyczne. Wieczory są pełne niespodzianek i imprez podczas których będziesz się świetnie bawić ze swoja klasą. Fotorelacja z wyjazdu zapewni że chętnie wspomnieniami będziesz wracał do tego wyjazdu. Dołącz do wspólnej zabawy i baw się w gronie kolegów ,koleżanek z klasy i szkoły z EHschool.

4foty3-1510561-DSC5400

 

Podczas Pobytu będziemy korzystać ze stoków narciarskich zlokalizowanych w Tatrzańskiej Łomnicy

tatrzańska%20łomnica%20trasy

 

TATRZAŃSKA ŁOMNICA- należy do najbardziej znanych centrów turystyki oraz sportów. Ten znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr - Łomnicy 2632 m.n.p.m. Budowa ośrodka rozpoczęła się tu w 1882 roku. W rejonie Łomnicy znajdują się dwa tereny narciarskie: Jamy i Skalnate Pleso.

 

 

 

Program

Przykładowy plan wyjazdu

1 dzień

 • wyjazd w godzinach porannych

 • przyjazd do środka, zakwaterowanie

 • 17.30 obiadokolacja

 • 18.30 spotkanie organizacyjne, sprawdzenie sprzętu snowboardowo-narciarskiego, omówienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na stoku, omówienie regulaminu wyjazdu i regulaminu ośrodka

 • 19.00 spacer po okolicy

 • 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej

 • 22.00 cisza nocna

Kolejne dni (realizacja programu)

 • 8.00 pobudka

 • 9.00 śniadanie

 • 10.00  przejazd autokarem na stok. Podział wstępny na grupy szkoleniowe w zakresie nauka jazdy na nartach i snowboardzie  (pierwszego dnia) Szkolenie narciarskie i snowboardowe z instruktorami.

 • 16.00 obiad

 • 16.30 - 17.15 relaks po obiedzie

 • 17.30 zajęcia programowe w grupach prowadzone przez instruktorów - animatorów

 • 19.30 kolacja

 • 20.00 zajęcia programowe prowadzone przez instruktorów – animatorów

 • 21.30 przygotowanie się do ciszy nocnej

 • 22 cisza nocna

Przedostatni dzień: zawody narciarskie i snowboardowe, wieczorem uroczyste zakończenie obozu, ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród.

Ostatni dzień

 • 8.00 pobudka

 • 9.00 śniadanie

 • 10.00 wykwaterowanie

 • wyjazd z ośrodka

 • powrót pod szkołę w godzinach popołudniowych
 • *Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Zakwaterowanie

Zora Tatrzańska Łomnica - Pensjonat Zora dzięki swojej dogodnej lokalizacji jest doskonałym punkt wyjścia latem lub zimą na wędrówki w Tatry Wysokie. Gondola w Rocky Mountain Lake i Łomnica znajduje się zaledwie 50 metrów od pensjonatu. Tatry Wysokie oferują 600 km oznakowanych szlaków turystycznych , 160 km tras rowerowych. Pensjonat dysponuje pokoje dwu- i trzyosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną, a niektóre posiadają balkony.

Zora%201zora%20pokójzora%20jadalnia


Wyżywienie

wyzywienie
Całodzienne wyżywienie - 4 posiłki -śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad i podwieczorek, pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostatnie śniadanie

Szkolenia

Szkolenia snowboardowe z zajawą - tylko z EHschool:

Nasza kadra to zespół specjalistów, którym sport towarzyszy od wczesnego dzieciństwa. Wiedza zdobyta na Akademiach Wychowania Fizycznego spowodowały, że szkolenia, które prowadzimy są pełne pasji i zaangażowania. Naszą kadrę tworzą byli i obecni zawodnicy, Instruktorzy Sportu oraz Trenerzy poszczególnych dyscyplin sportowych, takich jak: snowboard, narty.

EHschool jest szkołą snowboardu SITS oraz szkołą narciarską. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Szkolenia snowboardowe i narciarskie, które prowadzimy mają na celu nie tylko nauczyć was podstaw jazdy na jednej bądź dwóch deskach, ale także zarazić was pasją i zajawką. Z nami w bezpieczny sposób nauczysz się elementów jazdy technicznej, freestyle'owej i freeride'owej.

Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach w grupach od 6 do 10 osób.

Całodniowe zajęcia na stoku z wykwalifikowaną kadrą EHschool

+ videoanaliza techniki jazdy

+ fotocoaching

+ wykłady

+ pokazy filmów szkoleniowych

+ zajęcia równoważne

Dla chętnych snowboardzistów - można przystąpić do egzaminu na stopnie sprawności snowboardowej SITS

 

Transport

Wyjazd Autokaru z Pod Szkoły logo%20sindbad

 

 

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Autokary i kierowcy firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego.

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych, obsługując rocznie ponad milion pasażerów.

 

WAŻNE: limit bagażu głównego 25 kg, bagażu podręcznego 5 kg oraz 1 komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. W przypadku posiadania bagażu ponadlimitowego, Organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu. Prosimy o pakowanie się w miękie torby lub walizki.

sindbad-autokar2sindbad-autokar

 

 


Świadczenia

Cena 849pln (cena zależna jest od wyboru miejsca zakwaterowania, oraz faktycznej ilości osób. Obliczana indywidualnie dla każdej szkoły)

Cena Zawiera:

* transport autokarem oraz dojazdy na stoki + auto osobowe na miejscu w razie konieczności np skorzystania z usług medycznych

* 6 noclegów w komfortowych warunkach

* całodzienne wyżywienie - 4 posiłki -śniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, obiad i podwieczorek, pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostatnie   śniadanie).

* ubezpieczenie NNW i SKI

* całodzienne - 5 dni - szkolenie narciarsko - snowboardowe na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych   instruktorów w małych grupachopieka koordynatora, instruktorów - animatorów – zajęcia na stoku i zajęcia popołudniowe oraz wieczorne - wykłady,  

  wideoanaliza techniki jazdy, dyskoteka, ćwiczenia równoważne na specjalnych przyrządach - Tricboard, Gyroboard, pokazy filmów extremalnych    

  narciarskich i snowboardowych.

* rozgrywki sportowe

* ognisko z pieczeniem kiełbasek / grill

* zawody narciarsko-snowboardowe z nagrodami

* fotorelacja z wyjazdu

 

Cena nie zawiera

* biletu wstępu na Basen w Kłodzku ok 20 pln

* wypożyczenia kompletu sprzętu narciarsko snowboardowego + 130 pln os./pobyt

                   

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie, które zawarte jest w cenie wyjazdu:

NA CZAS PODRÓŻY i POBYTU: 

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA w zakresie:NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000pln śmierć 3000pln, Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828 , nr polisy TWEZ/10/2014 (OWU Travel World TU Europa)

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji TU Europa wariant koszty rezygnacji 100%. Koszt 2,79% od ceny imprezy wyliczone na podstawie oddzielnej polisy ubezpieczeniowej, którą otrzymasz z biura po zaznaczeniu tej opcji w formularzu rezerwacji. Prosimy zgłaszać chęć wykupienia do 7 dni od daty zrobienia rezerwacji. 

Całodobowe centrum alarmowe TU Europa 0048 225689828 - OWU Rezygnacji z imprezy turystycznej - szcegółowy zakres ubezpieczenia w OWU str. 15

Nasi Partnerzy