image

Wyjazd:

Park Rozrywki - Zatorland

Miejsce:

Zator

Data:

-

Ilość miejsc:

min 45

Cena od:

129 PLN

Wyjazd dla:

dzieci i młodzieży

W cenie:

ico-transportico-programico-ubezpieczenie

Park Rozrywki - Zatorland

WYCIECZKA SZKOLNA - ZATORLAND
 
park3park5o566d
 
 

Termin: do ustalenia

 

O PARKU
To największy tego typu park w Europie Środkowej.
Znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów.
Pośród drzew spostrzec można przeszło 100 różnych dinozaurów, większość z nich to eksponaty ożywione.
Wśród nich można zobaczyć ogromne roślinożerne Zauropody, przerażającego T-Rexa czy też tegoroczny hit – największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura, mającego ponad 35 metrów długości!

Większość z nich porusza się i wydaje dźwięki, dlatego przechadzka po naszej ścieżce edukacyjnej sprawia, że zwiedzający czują się przeniesieni w odległą przeszłość !

Ścieżka edukacyjna z dinozaurami to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie przewidzieliśmy. Przy jej końcu znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym prezentujemy kolekcję skamieniałych zwierząt. Można zobaczyć również elementy szkieletów dinozaurów.

Na terenie Muzeum, w strefie dydaktycznej udostępniamy sale do samodzielnego przeprowadzenia zajęć przez nauczycieli.

Warsztaty Młodego Paleontologa to zajęcia prowadzone przez naszych ekspertów. W trakcie tych zajęć uczestnicy przy pomocy specjalistycznych narzędzi odkrywają szkielety dinozaurów ukryte w masie gipsowej.

 

Dinozatorland to jedyny w swoim rodzaju park rozrywki dla dzieci – to tutaj na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy na każdym kroku wśród modeli dinozaurów wyglądających jak żywe oraz wielu innych atrakcji. Wyprawa do Dinozatorlandu to niezapomniany czas nie tylko dla tych, którzy uwielbiają dinozaury!  Dinozatorland to niezwykła sala zabaw, gdzie każdy może miło spędzić swój czas – park zabaw dla dzieci z ponad 100 różnych modeli dinozaurów, muzeum gromadzące bezcenne eksponaty paleontologiczne, a także warsztaty przybliżające ich uczestnikom przeszłość dawne dzieje naszej Ziemi.

 

Park Mitologii na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można obejrzeć pięknie odwzorowane figury greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń. Wśród nich prawdziwą atrakcję stanowią latający Dedal i Ikar, gromowładny Zeus z prawdziwym piorunem, Achilles walczący z Hektorem, Herakles pokonujący hydrę czy Perseusz ratujący Andromedę przed morskim potworem.

 

Park Owadów pierwszy w Polsce południowej Parku Owadów, gdzie zobaczyć można 16 gigantycznych figur. Są to m.in. konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.

 

Park bajek i stworzeń wodnych można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. W parku bajek na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych.

Wyżywienie

Do wybrania jeden zestaw:

ZESTAW 1: Nuggetsy z kurczaka, frytki, napój + owoc

ZESTAW 2: Chickenburger, frytki, napój + owoc

ZESTAW 3: Hamburger, frytki, napój + owoc

ZESTAW 4: Hot-dog, frytki, napój + owoc

ZESTAW 5: Filet drobiowy, frytki, surówka, napój

ZESTAW 6: Pulpeciki drobiowe w sosie pomidorowym, ziemniaczki, surówka, napój

ZESTAW 7: Paluszki rybne, frytki, surówka, napój

ZESTAW 8: Zupa do wyboru: Rosół z makaronem, pomidorowa, Jarzynowa

 

Transport

autokar lub autobus

Świadczenia

Cena zawiera podatek Vat i jest kalkulowana dla grupy min 45 uczestników + 3 nauczycieli. Kalkulacja na dzień 09.11.2018


W cenie zawiera się:

- transport

- ubezpieczenie NNW

- opieka koordynatora - animatora*

- wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
- wstęp do Parku Owadów
- wstęp do Parku Mitologii
- seans w kinie 5D Extreme
- zwiedzanie domu do góry nogami
- możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)

- zestaw obiadowy do wyboru

- fotorelacja z wyjazdu

- warsztaty Młodego Paleontologa

- usługę przewodnicką na dwóch Parkach w Zatorlandzie

 

* opieka wyznaczonej przez biuro osoby do opieki nad grupą od czasu zbiórki pod autokarem do powrotu. Koordynator dba o to aby program wycieczki przebiegał według wcześniej ustalonego planu.

 

 

CENA 129 zł/os przy min. 45 uczestnikach + 3 nauczycielach (gratis)

 

 

*Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Nasi Partnerzy