summer-960x145-EH-2017-2

Ravenna

Starwake Park Cable w Rawennie  jest to park podzielony logistycznie na dwóch jeziorach z idealnymi warunkami do uprawniania wakeboardingu. Wake park wyposażony jest w system Sesitec i Full Size Kabel z Unit Structures. Na terenie obiektu można korzystać z: tenisa, boisk do siatkówki plażowej, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, besen do nauki pływania oraz aquaareobiku.

starwake-riderSTAR%20WAKE%20PARK%20-%20pomostSTAR%20WAKE%20PARK%20-%20ziomek

MIRABILANDIA

Największy włoski park rozrywki. Park znajduje się w Savio gmina Cervia w Emilia-Romania, niedaleko Rawenny.

Wesołe miasteczko podzielone jest na siedem stref:

. Mapa Obiektu

Mirabilandia%20zjeżdżalniaKaruzalaMirabilandia%20rodeo

ZOO SAFARI RAWENNA

450 dzikich zwierząt które masz na wyciągniecie ręki.Safari można odwiedzić własnym samochodem ( klasyczne Safarii),  samochodem elektrycznym ( Safari Tour) lub wycieczka pociągiem Safari. Dzięki naszym doświadczonym przewodnikom będziesz mógł poznać tajemnice przyrody, dotknąć gatunków najbardziej posłusznych i bezpośrednio je nakarmić.Na terenie 35 hektarów możesz spotkać lwy, tygrysy, hipopotama, żyrafy, zebry, bawoły, wielbłądy, strusie, lamy, antylopy i wiele innych gatunków. Każde zwierzę jest dzikie i swobodnie wędruje przez szerokie przestrzenie parku Mapa Obektu

safariZoo%20safari%20hipkiZoo%20Safari%20pociąg

 SPA – TERME DI PUNTA MARINA

SPA które wykorzystuje dobroczynne działanie wód termalnych. Podczas pobytu w tym wyjątkowym miejscu istnieje możliwość konsultacji z lekarzem oraz zastosowania wyjątkowych produktów kosmetycznych;bez parabenów. W ośrodku można skorzystać z Sauny fińskiej oraz masaży wykwalifikowanego personelu, które w połączeniu ze zdrowotnymi właściwościami wody termalnej pozwalają na wpaniałą regeneracje ciała i umysłu.

TERME DI PUNTA MARINATERME DI PUNTA MARINATERME DI PUNTA MARINA

 INNE SPORTY WODNE 

Ravenna - to idealne miejsce dla miłośników Surfingu, Kiteserfingu oraz Windserfingu, wybrzeża północnych plaż oferują wspaniałe warunki dla miłośników wszelkich sportów wodnych. W niedalekiej odległosci od naszych apartamentów, przy plaży zlokalizowany jest Adratico Wind Club, który oferuje wypożyczanie sprzętu do windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa, oraz katamaranów.

Windsurfing RavennaKitesurfing RavennaRavenna%20jakieś%20łodzie

Poprzednie wyjazdy do Ravenny:

 

guzik-miejscowki

 

Aktualnie nie mamy w ofercie wyjazdu do tej miejscówki. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.
ZADAJ PYTANIE a jeśli zdecydujesz się na wyjazd z nami to otrzymasz 50 pln zniżk. (w formularzu zgłoszeniowym zaznacz opcję zniżkową "zapisałem się do newslettera")

Nasi Partnerzy