Tel. 537 406 602

Aktualne wyjazdyZapisz się na wyjazdInformacje przedwyjazdoweFun Park
RODO: Zmiana zasad przetwarzania danych osobowych

DRUKI DO POBRANIA:

Druk Szkody - Koszty Rezygnacji z Imprezy Turystycznej - Tu Europa

Zgłoszenie Szkody - koszty leczenia - Ergo Hestia

Zgłoszenie Wypadku z ubezpieczenia NNW - Ergo Hestia

Karta obozwa PDF

Karta obozowa DOC

Co należy zabrać na wyjazd zimowy

Co zabrać na Białą Szkołę

Jak wyrobić KARTĘ EKUZ - pobierz wniosek

Warunki Uczestnictwa w imprezach organizowane przez Biuro Podróży:Travel With Extreme Homies

NA NASZYCH WYJAZDACH UBEZPIECZAMY W:

ZAGRANICĄ:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA:
Ogólne warunki ubezpieczenia -Travel Word  

Towarzystwo ubezpieczeniowe Ergo Hestia:

Ogólne warunki ubezpieczenia - Hestia podróże (pakiet rozszeżony lub pełny - na wyjazdy narciarskie)

RODO:  Ergo Hestia

POLSKA:

Karta informacyjna RODO - TU Europa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA:

Ogólne warunki ubezpieczenia - NNW Polska

lub PZU

Ogólne warunki ubezpieczenia  

Informacja o adminatorze danych osobowych

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej w PZU:

Ogólne warunki ubezpieczenia - Koszty rezygnacji

Rezygnacja z wyjazdu 

Informacje o dystrybucji

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej w TU Europa:

Co to jest polisa od rezygnacji?

Ogólne warunki ubezpieczenia - Koszty rezygnacji 

Koszty rezygnacji - zakres ubezpieczeniowy w dwóch wariantach KR100%- 2,79%, KR100%max 6,5% - do wyboru w procesie rezerwacji (wystawiane na podstawie oddzielnej polisy, płatne na nasze konto)

Taryfa kosztów rezygnacji

DOKUMENTY I CERTYFIKATY FIRMY:

Rejestr Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego nr 845

Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej TU Europa 2016/2017

Wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej

smico-fb smico-tw smico-g smico-yt smico-vi smico-inst
Wyjazdy archiwalne >> Zima 2014/2015 >> Snow Safari w Dolinie Zillertal 07.03-14.03.2015

Snow Safari w Dolinie Zillertal marzec 2015

Miejsce:Austria, Snow Safari w Dolinie Zillertal 07.03-14.03.2015

Cena od: 1049 pln (szczegóły w zakładce Świadczenia)

Termin:07.03-14.03.2015

Ferie:Cała Polska

Wyjazd dla:wszystkich co lubią dobrą zabawę i świetne ośrodki narciarskie

Ilość wszystkich
miejsc:
50

Pozostało miejsc:30

 


Chcesz zwiedzić jeden z najpiękniejszych regionów Alp austriackich? Twoim marzeniem jest odwiedzić kilka miejscówek podczas jednego tygonia? Chciałbyś codziennie jeździć w innym snowparku i zaliczać freeride o jakim tylko marzyłeś?

To idealnie trafiłeś. Podczas wyjazdu na Snow Safari możesz liczyć na różnorodne ośrodki, świetne snowparki i dziewicze tereny do jazdy w puchu w najlepszych ośrodków narciarskich w Austrii.

 

Uttendorf leży w samym sercu parku narodowego Hohe Tauern, pomiędzy Kitzbühel a Zell am See. Przytulna, malownicza miejscowość z widokiem na ośnieżone szczyty lodowców. Doskonałe miejsce na Snow Safari, ponieważ w odległości do 40 kilometrów mamy położone jedne z najleszych ośrodków alpejskich. Transfer na stoki codziennie zapewni nam nasz autokar. Ośrodek, w którym mieszkamy położony jest blisko wylotu na autostradę co zapewnia nam szybki dojad do miejsc, które chcemy odwiedzić. Termin, który Wam proponujemy to idealny czas na taką przygodę, ponieważ Austriacy, Niemcy i Polacy będa już po feriach, powoduje, że na trasach będzie pusto a ceny na lokalnych restauracjach przestępne.

 

TU BĘDZIEMY JEŹDZIĆ:

Kaprun to niewielkie miasteczko leżące u stóp słynnego lodowca Kitzsteinhorn (3203 m n.p.m.). Był to pierwszy lodowiec w całej Austrii, na którym wybudowano ośrodek narciarski.

Ze względu na wysokość lodowca, sezon w może trwać tu przez cały rok.
Tereny narciarskie należące do Kaprun są niezwykle popularne. Niewątpliwie jest to zasługą nie tylko wspaniałych warunków do jazdy na nartach, snowboardzie oraz carvingu, ale również organizowanych na lodowcu imprezy i eventów.

Lodowiec Kitzsteinhorn znajduje się na wysokości 3029 metrów nad poziomem morza, a rozpościerająca się stamtąd panorama obejmuje 30 alpejskich szczytów. To nowa perspektywa na świat. Zimą do dyspozycji narciarzy jest 138 kilometrów tras zjazdowych wszystkich stopni trudności i ponad 50 wyciągów. Lodowiec Kitzsteinhorn stanowi gwarancję doskonałych warunków śniegowych od jesieni po lato!

Dodatkowo nad trasami czuwają 32 armatki śnieżne, dzięki którym mamy gwarancję, że śniegu nam na pewno nie zabraknie.

3343-8  3337-8

Kaprun wraz z oddalonym o zaledwie 7 km miasteczkiem Zell am See tworzą sporych rozmiarów teren narciarski Europa Sportregion, którego trasy wytoczone są na szczytach Schmittenhohe (2000 m n.p.m), Maiskogel (1675 m n.p.m.) i wspomnianym już wcześniej Kitzsteinhorn (3203 m n. p.m). Region dysponuje łącznie 136 km zjazdów i 52 wyciągami, których przepustowość wynosi 75 000 os./h.
 Snowboardziści będą bardzo zadowoleni z oferty regionu. Odnajdą oni tu bowiem takie atrakcje, jak chociażby znajdujący się na Kitzsteinhorn Mellow Park, którego powierzchnia wynosi 30 tys. m2. Funpark leży na wys. 2900 m n.p.m. i ma do zaoferowania m.in. halfpipe o długości 150 m. oraz wiele przeszkód i skoczni na każdym poziomie zaawansowania.

Z kolei Schmittenhohe to niewątpliwie świetne miejsce dla freeriderów, choć i tutaj znajduje się funpark. W regionie jest także druga w Austrii trasa FIS-Bordercross. 

 

kitzbuhel-ski-map3339-8

  Kitzbuhel, to jeden z najważniejszych i najbardziej ekskluzywnych ośrodków na całym świecie. Położone w Tyrolu Kitzbuhel, co roku przyciąga na swe tereny miliony turystów z całego świata. 

 Region oferuje swoim gościom 60 ratrakowanych tras zjazdowych o łącznej długości około 170 kilometrów (67 kilometrów tras niebieskich, 79 kilometrów tras czerwonych, 24 kilometry tras czarnych). Ponadto, wprawni narciarze mogą skorzystać z dodatkowych 32 kilometrów tras, które choć monitorowane, nie są ratrakowane, przeznaczone głównei do jazdy terenowej.
Trasy przystosowano do wymagań i umiejętności każdego bez względu na poziom umiejętności. Odnajdziemy tu łatwe odcinki o lekkim nachyleniu stoku, jak również strome i trudne, a tych tutaj nie brakuje.
Ze względu właśnie na te trudne trasy, ośrodek jest organizatorem zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Konkursy rozgrywane są na najtrudniejszej trasie do narciarstwa alpejskiego, czyli Streif, która to znajduje się na zboczu szczytu Hahnenkam (pol. Kogucia Góra), którego wysokość sięga 1 668 m n.p.m. Jednak to nie wszystko, jeśli chodzi o czarne trasy zjazdowe. Powód do dumy przynoszą ośrodkowi trasy: Dirretisima oraz Pelgenstein Sud.
Pierwsza z nich, tj. Dirretisima swoją sławę zawdzięcza głównie kątowi nachylenia, który wynosi 78°. Jest to największy kąt nachylenia, jaki występuje na trasach zjazdowych w całych Alpach. Druga z kolei, czyli Pegenstein Sud, jest trasą zjazdową o największej na świecie różnicy wzniesień 1 138 metrów (1 938 m n.p.m. na starcie; 800 m n.p.m. na końcu trasy).
Gości ośrodka nad trasy dowożą łącznie 54 wyciągi narciarskie, które są w stanie przetransportować w ciągu jednej godziny około 90 000 osób. Na szczęście właściciele ośrodka zrezygnowali z polityki w myśl, której nie modernizowano wyciągów dopóty, dopóki się nie zepsuły. Od niedawna, po części za sprawą rosnącej w siłę konkurencji, Kitzbuhel przeżywa bum modernizacyjny. Jest teraz jednym z najbardziej modernizowanych regionów narciarskich w całych Alpach..
 Narciarze i snowboardziści, którzy lubią poszaleć w bardziej ekstremalnych warunkach oraz głębokim śniegu, powinni być zadowoleni z terenów poza trasami, jakie oferuje im ośrodek Kitzbuhel oraz piękny szczyt Kitzbuheler Horn. Jednym z ciekawszych miejsc do jazdy poza trasą jest Bichlalm, gdzie wyciągi wynoszą gości ośrodka na 1 500 metrów, skąd roztaczają się bardzo dobre tereny do jazdy w puchu.
Ośrodek dysponuje także światowej klasy snowparkiem.  Jednym z tutejszych snowparków wartych odwiedzenia jest stworzony przez QPark DC Snow Park Hanglalm, wyposażony w kickery, raile oraz inne, gadzety. Każdego roku park jest poszerzany o nową gamę przeszkód, po to, by każdy znalazł tu coś dla siebie. A przeszkody i skocznie dopasowane są do różnego poziomu umiejętności więc każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź oficjalną stronę parku. 

  

3330-83344-8

 

Zillerrtal Arena to największy teren narciarski w Dolinie Gerlos i prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów, zwłaszcza tych, którzy lubią przystanąć od czasu do czasu i popodziwiać także piękne widoki. Jest też zresztą gdzie przystawać, gdyż Zillertal oferuje 34 bary i gospody na trasach zjazdowych, gdzie od jakiegoś czasu dostępny jest również Internet (w niektórych miejscach nawet za darmo). 
 Zillerrtal Arena to 165 km – dośnieżanych – tras zjazdowych z bardzo dobrą komunikacją pomiędzy: Gerlos, Konigsleiten oraz Zell Am Ziller. Stacja oferuje darmowe skibusy, a także ponad 50 różnego rodzaju kolejek i wyciągów, które są w stanie obsłużyć ponad 78 000 narciarzy na godzinę.

Szeroki wybór tras narciarskich o różnym stopniu trudności przyciąga tu całe rodziny. Tras czarnych i czerwonych jest tu chyba najwięcej, bo aż 125 km. Do dyspozycji zaawansowanych narciarzy są również 3 trasy z pomiarem czasu. Na pozostałych 40 km mogą szaleć średniozaawansowani i początkujący narciarze.
Kto ma ochotę  na inny rodzaj białego szaleństwa, powinien wypróbować nowy tor saneczkowy – Arena Coaster oraz 7-kilometrowy nocny tor saneczkowy Gerlosstein. Można zabrać ze sobą także łyżwy oraz rakietę tenisową i tak przygotowanym zajrzeć na lodowisko oraz hale sportowe.

Action Park Kreuzwiese w Zell am Ziller

Otwarty w ubiegłym roku Action Park Kreuzwiese rozpoczyna swój drugi zimowy sezon! Park obejmuje trasę do snowcrossu, poduchę do skakania oraz wiele skoczni, boxów i raily na różnym poziomie zaawansowania. Trasy„BMW xDrive Cup SkiMovie“ i „BMW xDrive Speed Check” - są przeznaczone dla tych, którzy uwielbiaja prędkość, na tych trasach będzieśz mógł zmierzyć prędkość na slalomie jak i podczas jazdy na wprost. Ten film pokazuje mozliwości tej miejscówki-Video.

3341-83340-8

Flachau to kolejna miejscówka, którą odwiedzimy podczas Snow Safari. Jest to jeden z głównych ośrodków narciarskich położonych w Salzburskim Świecie Sportu  Ski Amade, który ma 177 km.tras. Narciarze spędzający tutaj zimowe wakacje mogą jeździć na naratch m.in. w stacji narciarskiej Flachauwinkel, skąd kursują gondolki w kierunku Zauchensee oraz wyciąg krzesełkowy w kierunku Kleinarl. Oczywiście trasy są zawsze świetnie przygotowane, naśnieżane a do tego we wtorki i czwartki jedna z tras jest oświetlona na odcinku 1,5 km. Miłosnicy freestylu mogą jeżdzić w Absolut Parku, który jest mieszanką tradycyjnych jak i drewnianych przeszkód.  Rozciąga się na odcinku 1,5 km i zajmuje obszar 15 hektarów. Park jest podzielony na cztery różne sekcje gdzie kążdy znajdzie swój idealny "lajn". Zasadniczo mamy tutaj dwa duże snowparki, jeden z tradycyjnymi przeszkodami a drugi z przeszkodami z drewna. W pierwszym znajdziemy quarterpipe, halfpipe, 11 skoczni, 8 raili, 9 boksow i 2 wallridy. W drugim parku znajdziemy minipipe, 3 skocznie, 3 boksy oraz 18 drewnianych figur, które są przystosowane zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących riderów. Sprawdź oficjalną stronę Absolut Park.

 

3332-83345-8

 Saalbach Hinterglemm Leogang, ośrodek ten rozlokowany jest na wysokościach od 1003 do 2096 m n.p.m. Znajdziemy w nim 200 km świetnie przygotowanych tras narciarskich, przeznaczonych zarówno dla wprawionych narciarzy, jak również i dla tych początkujących. Do dyspozycji mamy:

  • - 90 km tras niebieskich,
  • - 95 km tras czerwonych,
  • - 15 km tras czarnych.

W 1991 roku Saalbach-Hinterglemm było organizatorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim. To tylko potwierdza najwyższą jakość znajdujących się tutaj tras.
  Początkujący narciarze oraz rodziny z dziećmi mogą zacząć jazdę na nartach od  łagodnych stoków:Reiterkogel i Spieleckkogel, Kohlmaiskopf, Bernkogel. Wszyscy ci, którzy preferują szybszą jazdę pełną emocji, mogą spróbować swoich sił na stromej trasie znajdującej się na górze Schattenberg  (szczyt góry znajduje się na wysokości 2020 m n.p.m.).
  Jeśli po całym dniu jazdy na nartach wciąż czujemy niedosyt, możemy wybrać się na w pełni oświetlony stok Schanteilift w Leogang. Dla tych, którzy jednak znudzili się jazdą na nartach, przygotowano aż 5 oświetlonych torów saneczkowych.
  Wszystkie główne trasy wspierane są przez ponad 400 nowoczesnych armatek śnieżnych, więc nie mamy się co martwić o to, czy pogoda dopisze nam z opadami śniegu.
  Jest to również region gdzie znajdują się dwa świetne snowparki. Jednym z nich jest Nightpark Hinterglemm, który stał się mekką dla snowboardzistów i narciarzy. W sezonie 08/09 z pomocą pro ridera Mario Fuchs'a park został kompletnie przebudowany. W efekcie nowe różnorodne przeszkody, nowe rozmieszczenie skoczni spowodowały, że park stał się istnym rajem dla freestylowcow. W parku łącznie są 23 przeszkody z czego 11 to skocznie różnej wielkości. Oprócz tego są jeszcze 3 raile, 4 boksy, kilka drewnianych figur oraz spine  .www.myspace.com/nightpark  Drugim snowparkiem jest Nitro Snowpark Leogang, w który każdy równiez znajdzie coś dla siebie. W parku znajduja się liczne skocznie o różnej wielkości, boxy, raile i quaterpipe. http://www.nitrosnowboards.de/snowpark/snowpark-leogang/ 

 

7.03.2015 (sobota) rano – wyjazd w godzinach: 7:30 Katowice  Dworzec PKS w Katowicach

* przyjazd do Austrii, rozpakowanie, spotkanie organizacyjne, rozdanie skipasów, impreza integracyjna

8.03.2015 (niedziela) – 13.03.2015 (piątek)

Białe szaleństwo/ dla zainteresowanych  szkolenia snb/narty, realizacja całego programu

13.03.2015 (piątek)– wieczorem po zdaniu apartamentów – wyjazd

14.03.2015 (sobota), rano powrót do Polski

 

 

 

462-2

454-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Apartamenty HAUS AM SEE.

Zakwaterowanie w pensjonacie w centrum miasta Uttendorf. (12 km od Kaprun i 15 km od Zell am See).  Pensjonat posiada około 80  miejsc noclegowych. Apartamenty są 4 osobowe lub 2+2 typu studio.

Pokoje z łazienkami, wyposażone w  kuchnie, lodówkę i TV. Apartament składa  się z sypialni ( 2 osobne  łóżka pojedyncze  lub jedno podwójne  małżeńskie ) i pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą ( 2 osobową)  balkon, TV.

460-2

463-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Budynek zlokalizowany jest w centrum miejscowości Uttendorf. Przystanek Ski busa przy budynku, do  sklepu 100 m, blisko położone trasy  do narciarstwa  biegowego. W mieście znajduja się liczne restauracje, sklepiki z pamiątkami, puby, dyskoteka.

Do dyspozycji uczestników na terenie pensjonatu: świetlica, jadalnia, sauna i strefa relaksu, ścianka wspinaczkowa, sala do gry w piłkę nożną oraz do zajęć rekreacyjnych i tanecznych, miejsce na dyskoteki, suszarnia na sprzęt, stół do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki, internet.

Adres Haus Am See
Tobersbachstrasse 22, 5723 Uttendorf, Austria

457-2

461-2


  

 

 

 

 

 

 

 

455-2

458-2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
wyzywienie

Wyżywienie  w formie 3 posiłków:

Śniadania w formie bufetu szwedzkiego: pieczywo, dżemy, sałatki, kiełbaski, jajka, różnego rodzaju sery i wędlina, płatki, kawa, herbata.

Lunch pakiet na stok.

Obiadokolacja dwu daniowa: zupa, drugie danie, deser, kompot.

Posiłki przygotowywane są przez polskich kucharzy więc jest smacznie i zdrowo :)

Pierwszy posiłek obiadokolacja i ostatni obiadokolacja.

Cena za wyżywienie to jedynie 300 pln

Możliwość wyżywienia we własnym zakresie, w każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny wyposażony w niezbędne rzeczy do przygotowania posiłków.

Wyżywienie w formie pakietu będzie realizowane w momencie gdy uzbiera się odpowiednia grupa.

 

Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach. 3 godzinne szkolenie za jedyna 300 pln w grupach do 8 osób.
Szkolenie grupowe będzie odbywało się w momencie gdy uzbiera się minimalna liczba uczestników.

Szkolenia snowboardowych z zajawą - tylko z EHschool:

SZKOLENIA 300 PLN ZA:

18 GODZIN ZAJĘĆ NA STOKU Z WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ EHschool

+ VIDEOANALIZA TECHNIKI JAZDY

+ FOTOCOACHING

+ WYKŁADY

+ POKAZY FILMÓW SZKOLENIOWYCH

+ZAJĘCIA RÓWNOWAŻNE

+ TESTY SPRZĘTU SNOW I SKI

+ SNOWBOARDOWE WARSZTATY FREESTYLOWE

+  DLA CHĘTNYCH SNOWBOARDZISTÓW - MOŻNA PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU NA STOPNIE SRAWNOŚCI SNOWBOARDOWEJ więcej info TUTAJ

 
Dodatkowo możliwość wykupienia szkolenia na II i III stopień sprawności snowboardowej ( Płatne wg. cennika SITS-PZS) więcej info TUTAJ
 

DSC05373%20%28Kopiowanie%29

Szkoła Sportów Ekstremalnych EHschool jest patronacką szkołą snowboardu SITS PZS. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Szkolenia snowboardowe i narciarskie, które prowadzimy mają na celu nie tylko nauczyć was podstaw jazdy na jednej bądź dwóch deskach, ale także zarazić was pasją i zajawką.  Z nami w bezpieczny sposób postawisz pierwsze kroki  oraz nauczysz się elementów jazdy technicznej, freestyle'owej i freeride'owej. Patronat SITS PZS pozwala nam na szkolenie w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które są potwierdzeniem techniki jazdy oraz niezbędną droga do pokonania aby w przyszłości przystąpić do kursu na  instruktora snowboardu SITS PZS  i dołączyć do naszej kadry snowboardowej. Jedną z metod naszego szkolenia jest wideo i fotocoaching, dzięki któremu kursanci mogą zaobserwować postęp w technice jazdy. Z zebranych materiałów powstają filmy, które są pamiątka dla uczestników naszych wyjazdów.

SZKOLENIE SNOWBOARD -  info

SZKOLENIE NARTY  - info

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowego - 150 pln zestaw deska z wiązaniami (info o dostępności sprzętu 509511181).

Szkolić się będziesz po odkiem naszej KADRY - wiecej o instruktorach TUTAJ.

 

Transport: 200pln z Katowic

Przejazd autokarem klasy lux (siedzenia lotnicze, barek, wc, dvd).

Możliwy dojazd z innych miast na zapytanie (poniżej rozpiska polskiegobusa z innych miast)

Planowany wyjazd z Katowic ok 7:30 Dworzec PKS w Katowicach

 

 WAŻNE: limit bagażu głównego 20 kg, bagażu podręcznego 5 kg oraz 1 komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. W przypadku posiadania bagażu ponadlimitowego, Organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu.

Autokar na miejscu, zapewniamy codzienne transfery  na stok.

Istnieje mozliwość dojazdu z innych miast za dopłatą (dojazd na miejsce skąd rusza autokar POLSKIM BUSEM, za naszym pośrednictwem załatwimy dla Państwa wszelkie formalności podróży w dwie strony). Podane ceny są orentacyjne, ponieważ na stronie polskibus.com zmieniają się one względem terminu w którym się rezerwuje. Podajemy najdroższą możliwą wersję ceny. Potwierdzenie ostateczne ceny nastąpi w dniu rezerwowania imprezy po aktualnej cenie znajdującej się na www.polskibus.com

Jeśli ktoś sobie życzy może indywidualnie zarezerwować sobie miejsce na polskibus.com

Godziny odjazdów można na bieżąco sprawdzić na polskibus.com

Kraków - Katowice (Trasa P12) + 16 pln (17:40-18:55) 

Częstochowa - Katowice (Trasa P5) + 16 pln  (15:45-17:00)

Opole - Katowice (Trasa P16) + 24 pln (17:45-19:05)

Zakopane - Katowice (Trasa P16) + 40 pln (12:30-16:10)

Rzeszów - Katowice (Trasa P12) + 40 pln (14:35-18:55)

Warszawa - Katowice (Trasa P5) + 50 pln (15:15-19:30)

Toruń - Katowice (Trasa P12) + 40 pln (11:25-18:00)

Osoby poniżej 15 roku życia mogą jechać Polskimbusem za pisemną zgodą rodzica. POBIERZ

Miejsca wysiadania z Polskiegobusa = miejsce wsiadania do autokaru.

 

 

Cena 1049 pln zawiera:

* 6 noclegów w apartamentach
* ubezpieczenie KL i NNW, OC
* opiekę pilota, rezydenta
* centrum testowe: nart oraz snowboardów 
* popołudniowe warsztaty freestylowe
* wykłady o tematyce snowboardowo - narciarskiej
* imprezy muzyczne
* wideorelacja
* fotorelacja
* pozostałe atrakcje przewidziane w programie imprezy:  siatkówka na śniegu, wspinaczka, strefa SPA,  konkursy i zabawy 
* gadżety od EHschool

* pozostałe atrakcje przewidziane w programie imprezy: gry, konkursy i zabawy // zobacz co Cię czeka na wyjeździe

Cena nie zawiera:

- dojazd autokarem klasu lux z Katowic + 200 pln

* dopłaty do karnetu:

- 240 euro/ dorośli Super Ski Card Salzburg

- 180 euro/ młodzież w wieku 16 - 19 lat

- 120 euro/ dzieci w wieku 7 - 16 lat

- młodsze dzieci karnet gratis

* ubezpieczenie ski 50/60 pln  - info

* szkolenia - 300 pln/osoba w grupach 3 godz.dziennie

* wyżywienie 300 pln (info w zakładce wyżywienie)

* szkolenia na stopnie sprawności snowboardowej ( Płatne wg. cennika SITS-PZS) --> INFO
* dopłata za przedszkole narciarskie / snowboardowe dla dzieci do 7 roku życia - 800pln

 ta opcja jest dostepna tylko w momencie jak zbierz się minimalna grupa uczestników

* dopłaty za wolne łóżko w apartamencie 500 pln

 

* Ubezpieczenie, które zawarte jest w cenie wyjazdu: 

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA w zakresie:Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro,, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro,, Bagaż Podróżny 300 euro, + rozszerzenie o UPRAWIANIE TURYSTYKI KWALIFIKOWANEJ (snowboard i narciarstwo).

Dodatkowo możliwość wykupienia:

ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej TU Europa (2,79% od ceny imprezy) Prosimy zgłaszać chęć wykupienia do 7 dni od daty zrobienie rezerwacji

* dodatkowe ubezpieczenie w Ergo Hestia
- pakiet rozszerzony: ubezpieczenia KL, NNW, SKI  Ubezpieczamy w Hestia Podróże w zakresie Koszty leczenia (KL), asistance i koszty ratownictwa 200 000pln, NNW 20 0000 pln OC 200 000 pln, Bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT (sporty rekreacyjne i ryzykowne: narciarstwo i snowboarding po oznakowanych trasach zjazdowych) Składka 50 pln

- pakiet pełny: ubezpieczenie Hestia Podróże KL, assistant i koszty ratownictwa 500000pln, NNW 30000, OC 1000000, Bagaż 5000 pln – pakiet sport plus: sporty rekreacyjne, ryzykowne i extremalne (jazd po trasach + freeride) Składka 90 pln

* możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowego - 150 pln zestaw deska z wiązaniami (info o dostępności sprzętu 509511181).

Każdy uczestnik wyjazdów zagranicznych powinien posiadać ważną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) - pobierz wniosek (karta EKUZ wydawana jest bezpłatnie).

Oczywiście my ubezpieczamy w cenie wyjazdu od KL i NNW, ale z Kartą EKUZ jest prościej cokolwiek załatwiać w placówkach medycznych za granicą i zawsze bezgotówkowo.

 

 

 

zapisz-sie-na-wyjazdobserwujnafb

 

*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Kliknij "ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD" 

1. Wypełnij wszystkie pola, dostaniesz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji
2. Sprawdź pocztę. Dostaniesz e-mail z linkiem do swojej rezerwacji
3. Sprawdź czy dane, które wpisałeś do rezerwacji się zgadzają (jeśli coś jest nie tak, napisz na biuro@ehschool.pl)
4. Pobierz, wydrukuj, podpisz umowę i wgraj ją na stronę swojej rezerwacji lub wyślij e-mailem na biuro@ehschool.pl
5. Zapłać jak najszybciej zaliczkę, by mieć zagwarantowane miejsce na imprezie. 
Kiedy wpłata do nas dojdzie i zostanie zaksięgowana to dostaniesz od nas e-maila.
Na umowie są dane do przelewu i jest podana kwota i termin w którym trzeba dopłacić resztę za wyjazd.

Dane do przelewu:

Travel with Extreme Homies Anna Ackermann
41-400 Mysłowice Armii Krajowej 16B/32
ING BANK ŚLĄSKI   90 1050 1214 1000 0091 3488 6382

 Zaliczka w wysokości 300 PLN w momencie zapisania sie na wyjazd. Dopłata do 30 dni przed wyjazdem.

 WAŻNE: W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i nazwisko, Telefon kontaktowy, Snow Safari w Dolinie Zillertal

Info i zapisy, pytania:
Anna Ackermann
tel. 509 338 388,
e-mail: ania@ehschool.pl
www.ehschool.pl