Tel. 537 406 602

Aktualne wyjazdyZapisz się na wyjazdInformacje przedwyjazdoweFun Park
RODO: Zmiana zasad przetwarzania danych osobowych

DRUKI DO POBRANIA:

Druk Szkody - Koszty Rezygnacji z Imprezy Turystycznej - Tu Europa

Zgłoszenie Szkody - koszty leczenia - Ergo Hestia

Zgłoszenie Wypadku z ubezpieczenia NNW - Ergo Hestia

Karta obozwa PDF

Karta obozowa DOC

Co należy zabrać na wyjazd zimowy

Co zabrać na Białą Szkołę

Jak wyrobić KARTĘ EKUZ - pobierz wniosek

Warunki Uczestnictwa w imprezach organizowane przez Biuro Podróży:Travel With Extreme Homies

NA NASZYCH WYJAZDACH UBEZPIECZAMY W:

ZAGRANICĄ:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA:
Ogólne warunki ubezpieczenia -Travel Word  

Towarzystwo ubezpieczeniowe Ergo Hestia:

Ogólne warunki ubezpieczenia - Hestia podróże (pakiet rozszeżony lub pełny - na wyjazdy narciarskie)

RODO:  Ergo Hestia

POLSKA:

Karta informacyjna RODO - TU Europa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA:

Ogólne warunki ubezpieczenia - NNW Polska

lub PZU

Ogólne warunki ubezpieczenia  

Informacja o adminatorze danych osobowych

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej w PZU:

Ogólne warunki ubezpieczenia - Koszty rezygnacji

Rezygnacja z wyjazdu 

Informacje o dystrybucji

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej w TU Europa:

Co to jest polisa od rezygnacji?

Ogólne warunki ubezpieczenia - Koszty rezygnacji 

Koszty rezygnacji - zakres ubezpieczeniowy w dwóch wariantach KR100%- 2,79%, KR100%max 6,5% - do wyboru w procesie rezerwacji (wystawiane na podstawie oddzielnej polisy, płatne na nasze konto)

Taryfa kosztów rezygnacji

DOKUMENTY I CERTYFIKATY FIRMY:

Rejestr Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego nr 845

Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej TU Europa 2016/2017

Wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej

smico-fb smico-tw smico-g smico-yt smico-vi smico-inst
Wyjazdy archiwalne >> Lato 2013 >> Snow Arena Trip 11-15.09.2013

Snow Arena Trip wrzesień 2013

Miejsce:Litwa, Druskienniki

Cena od: 449 pln

Termin:11.09 - 15.09.2013

snow-arena-trip-MTęsknisz już za zimą? Chciałbyś już teraz potrenować nowe triki w snowparku? ZAPRASZAMY na SNOW ARENA TRIP już od 11-15 września!

W programie

4 dni śmigania na hali sportów zimowych na Litwie w Druskiennikach (zaledwie 55 km od granicy z Polską , chill w Aqua parku,pokonywanie tras w parku linowym, szkolenie wakeboardowe w lokalnym wake parku, gry zabawy, szkolenie snowboardowe, tricboard, gyroboard, poker night, grill party i oczywiście zajawkowa Ekipa EH school....

Pamiętaj!!!    EH SCHOOL - Z NAMI NAPRAWDĘ ODJEDZIESZ ... !!!

SNOW ARENA

Centrum sportu i rozrywki Snow Arena – to wyjątkowy kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach. Oprócz tego Super wielki Aqua park, park linowy i wake park.


thumb-hala%202Na obszarze o powierzchni 8 hektarów, w otoczeniu sosen, mieści się hala sportów śnieżnych, w której możesz doskonalić jazdę na każdym poziomie zaawansowania lub skakać i bawić się w snowparku.

W jednym czasie pod jednym dachem około 1000 gości może cieszyć się wszystkimi możliwymi atrakcjami zimowymi: jeździć na nartach, sankach, szaleć na snowboardzie, a w chwilach relaksu zażywać masażu oraz popijać aromatyczną herbatę, wieczorami bawić się w śniegowej restauracji. Dzieci natomiast mogą hasać na śniegu, jeździć na łyżwach lub grać w hokeja. 

thumb-hala%201Snow arena – to nowy adres na liście najlepszych światowych ośrodków sportów zimowych pod dachem. Według swoich technicznych parametrów trafia on do najlepszej piątki tego typu ośrodków, a równych sobie konkurentów nie ma w promieniu co najmniej tysiąca kilometrów. 


Obecnie na świecie jest około 50 ośrodków sportów zimowych pod dachem. Najwięcej z nich – około 30 – mieści się w Europie. thumb-halaSą one w USA, Japonii, Emiratach Arabskich, Australii, Nowej Zelandii, Malezji, Singapurze, Indiach, Korei Południowej.  


Snow arena – to raj zimowy pod dachem. Niepodporządkowany zmianom pogodowym, ociepleniu klimatu. 

thumb-snoras1-300x225logo%20sa
___________________________________________________________________________________________

 AQUA PARK - info  (mamy 15%sniżki dzięki zakwaterowaniu)

Aquapark w Druskiennikach to rozrywka i odpoczynek na najwyższym poziomie.

AQUAPARK w Druskiennikach to unikalny i wyjątkowy kompleks wypoczynkowy ze strefami łaźni oraz rozrywek wodnych. Należy do jednego z największych obiektów tego typu w Europie.

 

thumb-aquapark%204

Strefa rozrywek wodnych (C) - to obszar 9000 m², na którym znajduje się wieża zjeżdżalni oraz strefa basenów z olbrzymią kopułą. Wieża zjeżdżalni składa się z 6 różnych - otwartych i zamkniętych - zjeżdżalni, a najdłuższa z nich ma 212 metrów! Strefa basenów oferuje do pływania 1800 m² powierzchni w wielkim basenie, w którym ciało masować będą wyciekające ze skał kaskady,wodospady i prądy wodne. Wytchnąć można w cieniu dziewięciometrowych palm, oglądając przez ogromne okna malowniczą panoramę - leżącego jakby w zasięgu ręki brzegu Niemna. W strefie basenów można zmagać się z falami morskimi oraz płynąc rwacą rzeką, a do ogrzania i pobudzenia zmysłów zapraszają łaźnie: parowa OAZĖ i sucha KARAKUM oraz strefa relaksu z promieniami podczerwieni rozgrzewającymi ciało. Dla najmłodszych gości zaplanowano nową strefę najlepszej zabawy, gdzie będą mogli wspinać się na mosty małp i zaglądać do ich jaskiń, kąpać się w górskiej rzeczce, spacerować po prawdziwym morskim piasku i cieszyć się towarzystwem zwierząt z dżungli. 

Strefa 20 Łaźni Alita (B) - to oaza wypoczynku, gdzie wszystkie łaźnie posiadają oryginalny wystrój według różnych światowych tradycji. Znajdą tam Państwo rzymskie i tureckie łaźnie, sauny, arabski Hamam, a także pokój lodowy. Dostęp do tej strefy mają tylko osoby dorosłe. Co dzień istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych programów łaźniowych, wykorzystujących ekologiczny miód oraz sól z Morza Czarnego, wanty brzozowe i dębowe, aromaty eukaliptusa, mięty i owoców cytrusowych, maseczki do twarzy. W dni wolne i święta można skorzystać ze specjalnych programów łaźniowych dla nagusów. Po zabiegach w łaźni można zregenerować siły w basenie, gdzie znajdą Państwo zarówno kaskady i jacuzzi, jak też unikalny mokry bar oferujący różnego rodzaju koktajle egzotyczne. Basen zewnętrzny, jacuzzi i lodowate wodospady o zimowej porze roku mile zaskoczą miłośników ostrych wrażeń, a latem doskonale orzeźwią. Basen muzyczny przeniesie w świat medytacji i niespodziewanych doznań. Pokój relaksu, to niesamowite miejsce odpoczynku, gdzie leżąc na ciepłych łóżkach orzeźwić się można specjalną herbatą łaźniową z mięty, pęków brzozy i pokrzywy. Na scenie strefy łaźniowej występują profesjonalni tancerze, piosenkarze oraz inni artyści.

 a1thumb-aquapark%201

Opis atrakcji :)

_______________________________________________________________________

WAKE PARK

Zbudowany w tym roku wyciag na wodzie zapewnia dodatkową atrakcje. System 2.0 pozwala na szybką nauke i opanowywanie nowych trików na skoczniach i przeszkodach ustawionych na wodzie. Podczas wyjazdu bedzie możliwość testowania desek wakeboardowych firmy Reckless.

 PARK LINOWY

 Parku Przygody ONE, usytuowany tuż obok Aquaparku:   - niezapomniane przeżycie dla małych i dużych ! 
Trasy linowe z przeszkodami rozmieszczone na drzewach na obszarze 3ha, 30m. trasy zjazdu na linach, trasa „Lot Tarzana ponad Niemnem” - unikalna, o długości ponad 400 m trasa, rozpościerająca się nad największą rzeką Litwy.
 

 

thumb-5Oferujemy zakwaterowanie w prywatnym domku z 6 pokojami od 2 do 4 osób w centrum miasta Druskienniki.  Dla Panstwa wygody pokoje posiadają telewizor, czajnik, filizanki do kawy i herbaty, posciel i ręczniki. Kuchnie z pełnym wyposażeniem, łóżko dla dziecka, internet, parking, w ogrodzie jest miejsce wypoczynku z grillem, piękny widok na park.

W domu są 3 kuchnie i 4 łazienki oraz salon

W sumie w domu może zamieszkać max 16 osób.

Cena wyjazdu kalkulowana jest na 10-16 osób.

Jeśli uczestników będzie mniej niż 10 to cena może wzrosnąć o ok. 50pln za osobę 

 

thumb-2thumb-4thumb-6-jpg

Własne

do dyspozycji w domu są trzy kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz grill.

grillthumb-3thumb-1

 

SZKOLENIE SNOWBOARDDSC05373%20%28Kopiowanie%29 

Proponujemy szkolenie na każdym poziomie zaawansowania jak również szkolenie freestylowe. Małe grupy szkoleniowe zapewniaja szybki progres w nauczaniu i przyswajaniu nowych elementów. Szkolenie również obejmuje wideo i fotocoaching (analiza techniki jazdy), testy sprzętu snowboardowego, ćwiczenia doskonalące na trickboardach i gyroboardzie.

4 dniowe szkolenie  grupowe - 200 pln. 

Lekcja indywidualna - 60 pln.

Jedziemy wesołym busem z Katowic,

przez Częstochowę, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Żyrardów, Warszawa. (można dosiąść się na trasie)

Ramowy plan wyjazdu:

11.09 (środa) ok 23.00 Wyjazd 

12.09 (czwartek) rano - Przyjazd na miejsce, rozpakowanie, Hala snow/ski, wieczorem - Aqua Park

13.09 (piątek) rano  - park linowy / wake park, popołudniu hala snow/ski, poker night

14.09 (sobota) hala snow/ski, rozgrywki w siatkówkę, badmintona, tricboard, gyroboard, slack line, wieczorem - grill party

15.09 (niedziela) Hala snow/ski, wyjazd ok 14-15. wieczorem-w nocy powrót

 

 

Cena obejmuje:

Transport Katowice-Druskienniki, Ubezpieczenie KL i NNW w Signal Iduna, Zakwaterowanie, program   449 pln

Skipass całodzienny - na 4 dni: 130 LTL  (około 160 pln)

Program obejmuje: zajęcia doskonalące równowagę na tricboardzie i gyroboardzie, slack line. Rozgrywki w siatkówkę, badmintona. Foto i video coaching, testy desek snowboardowych. chill and grill party, poker night.

KALKULATOR CEN Z LTL na PLN

 

Cena wyjazdu kalkulowana jest na 10-16 osób. Jeśli uczestników będzie mniej niż 10 to cena może wzrosnąć o ok. 50pln za osobę.

Dodatkowo:

Aqua Park wejście na 4 godziny od 35 LTL  w zależności od wybranego wariantu (więcej info o Aqua parku na stronie )    -10% od ceny dzięki zniżce za zakwaterowanie

Wake park  

Park linowy Grupa 12 lub więcej osób 24 LTL (studenci), 34 LTL (dorośli) Grupa 6-12 osób od 28 LTL (student) 37 LTL (dorosły) 

Szkolenia snowboardowe: 200 pln

zapisz-sie-na-wyjazdobserwujnafb

 - wypełnij formularz zgłoszeniowy

My wysyłamy e-mailem dokumenty do wypełnienia i odesłania
Wpłać zaliczkę - 150 pln - do trzech dni roboczych od momentu zgłoszenia
Po zaksięgowaniu zaliczki zostajesz wpisany na listę uczestników
Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność wpłat - zabieramy max 15 osób


WAŻNE: W tytule przelewu proszę wpisać:
Imię i nazwisko, Telefon kontaktowy, e-mail, Kite, wake&chill Valras
Dane do przelewu:
Travel with Extreme Homies Anna Ackermann
41-400 Mysłowice
Armii Krajowej 16B/32
KONTO BZ WBK:
89 1090 1186 0000 0001 1418 4021