Tel. 537 406 602

Aktualne wyjazdyZapisz się na wyjazdInformacje przedwyjazdoweFun Park
RODO: Zmiana zasad przetwarzania danych osobowych

DRUKI DO POBRANIA:

Druk Szkody - Koszty Rezygnacji z Imprezy Turystycznej - Tu Europa

Zgłoszenie Szkody - koszty leczenia - Ergo Hestia

Zgłoszenie Wypadku z ubezpieczenia NNW - Ergo Hestia

Karta obozwa PDF

Karta obozowa DOC

Co należy zabrać na wyjazd zimowy

Co zabrać na Białą Szkołę

Jak wyrobić KARTĘ EKUZ - pobierz wniosek

Warunki Uczestnictwa w imprezach organizowane przez Biuro Podróży:Travel With Extreme Homies

NA NASZYCH WYJAZDACH UBEZPIECZAMY W:

ZAGRANICĄ:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA:
Ogólne warunki ubezpieczenia -Travel Word  

Towarzystwo ubezpieczeniowe Ergo Hestia:

Ogólne warunki ubezpieczenia - Hestia podróże (pakiet rozszeżony lub pełny - na wyjazdy narciarskie)

RODO:  Ergo Hestia

POLSKA:

Karta informacyjna RODO - TU Europa

Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROPA:

Ogólne warunki ubezpieczenia - NNW Polska

lub PZU

Ogólne warunki ubezpieczenia  

Informacja o adminatorze danych osobowych

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej w PZU:

Ogólne warunki ubezpieczenia - Koszty rezygnacji

Rezygnacja z wyjazdu 

Informacje o dystrybucji

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z imprezy turystycznej w TU Europa:

Co to jest polisa od rezygnacji?

Ogólne warunki ubezpieczenia - Koszty rezygnacji 

Koszty rezygnacji - zakres ubezpieczeniowy w dwóch wariantach KR100%- 2,79%, KR100%max 6,5% - do wyboru w procesie rezerwacji (wystawiane na podstawie oddzielnej polisy, płatne na nasze konto)

Taryfa kosztów rezygnacji

DOKUMENTY I CERTYFIKATY FIRMY:

Rejestr Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego nr 845

Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej TU Europa 2016/2017

Wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej

smico-fb smico-tw smico-g smico-yt smico-vi smico-inst
Wyjazdy archiwalne >> Claviere - wyjazdy archiwalne >> Winter Camp - Słoneczna Italia - Claviere 30.01-7.02.2015

Winter Camp - Słoneczna Italia - Claviere 30.01-7.02.2015 luty 2015

Miejsce:Włochy, Claviere

Cena od: 1790 pln (szczegóły w zakładce Świadczenia)

Termin:30.01- 7.02.2015

Ferie:Śląskie, lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie

Wyjazd dla:dzieci i młodzieży od lat 12, rodzin z dziećmi, studentów

Ilość wszystkich
miejsc:
60

 
 
loo-vialettea

 Zapraszamy rodziny z dziećmi i zajawkową młodzież na obóz w słonecznej Itali.

W tym roku zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa do nowego regionu narciarskiego we Włoszech, w którym znajdziecie setki kilometrów świetnie przygotowanych tras, strefy bezpiecznego freerideu oraz snow parki. 

  Vialattea, po włosku droga mleczna, słusznie zasłużyła na swoją nazwę jako ośrodek narciarski na terytorium dwóch państw, niedaleko Turynu. Z łącznie 400 kilometrami tras po włoskiej i francuskiej stronie, stanowi jeden z trzech najwiekszych ośrdoków w Alpach Włoskich.

Większość ośrodka narciarskiego po włoskiej stronie, dokładniej w Piemoncie, obejmuje stacje Sestriere, Sauze d´Oulx, Sansicario i Claviere z przynależącymi im trasami, jak również miejscowości zimowe Cesana i Pragelato. Po francuskiej stronie narciarską galaktykę uzupełnia stacja narciarska Montgenèvre wraz z siecią tras.678

  Centrum Vialattea to wprawdzie mała, ale dobrze znana stacja narciarska Sestriere. Znana dzięki XX. olimpiadzie zimowej, która odbyła się w 2006 roku w Turynie. Wszystkie konkurencje alpejskie odbyły sie wówczas w stacjach narcairskich Sestriere, Sauze d´Oulx i Sansicario. Ponieważ z tej okazji cała infrastruktura kompleksu narciarskiego została odnowiona i zmodernizowana, narciarze mogą cieszyć się dziś między innymi z najnowocześniejszych wyciągów i zmodernizowanych tras oraz bogatą infrastruktórą gastronomiczną i rozrywkową.

  Złożony ośrodek narciarski 

c3

Włoch lubiany jest przede wszystkim wśród freeride’owców. W każdej części kompleksu narciarskiego istnieje wiele możliwości jazdy poza stokiem po zboczach z głębokim śniegiem. Każdy, szukający prawdziwych wrażeń, może zostać dostarczony za pomocą helikoptera na nienaruszone zbocza w wyższych partiach gór, by potem móc zjechać na najlepszym głębokim śniegu na wysokość 1700 metrów.

  Przy tak wielkim wyborze stoków, nie zapomniano również o miłosnikach 

ac415898dc73fea79224070c7bdff393

 freestyleu. Ogromny ośrodek narciarski wyposażony jest łącznie w 5 snowparków, boardercross oraz half-pipe. Snowpark Sestriere u podnóża stoku ma długość 250 metrów i posiada 2 własne wyciągi. Również snowpark Sansicario leży bezpośrednio przy stacji i oferuje 3 różne trasy slopestyle, podczas gdy w „Double Black Park“ Sauze d'Oulx znajdziemy boxy, raile i skocznie na różnym poziomie zaawansowania.

2 kolejne snowparki znajdują się w ośrodku narciarskim Monti della Luna. Oprócz strefy freestyle w Claviere w obrębie Montgenèvre znajduje sie zarówno funpark dla dzieci, jak również strefa boardercross oraz hal-pipe.

Każdy kto wolałby odkryć drogę mleczną na biegówkach, ma do wyboru łącznie 50 kilometrów tras biegowych.

Sestriere1Większość tras znajduje się głównie przy Pragelato, gdzie również odbywały się zawody w kombinacji norweskiej, przy Sestriere i przy Claviere, gdzie przebiega 15 kilometrowa trasa aż do Montgenèvre. 

ski-map-vialattea
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

30.01.2015 (piątek) - wyjazd z Polski 17,15 Łódż, 19:40 z Częstochowy , ok 21:00 Katowice - info w zakładce transport i w załączonych informacjach przedwyjazdowych), przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

31.01.2015 (sobota) - dojazd do ośrodka i zakwaterowanie (od godz. 16 autokar, dojazd własny zapraszamy ok godz 18:00). Spotkanie organizacyjne, obiadokolacja. Impreza integracyjna.

1.02 (niedziela) do 6.02 (piątek) - realizacja programu szkoleniowego na stoku, zajęcia popołudniowe i wieczorne realizowane według programu. Dobra zabawa. W piątek po obiadokolacji wykwaterowanie-

wyjazd ok 22:00

7.02 (sobota) - powrót do Polski w godzinach popołudniowych (około godziny 17:00 Czestochowa - potem dojazd busem do Łodzi).

 

OGÓLNE INFO WYJAZDOWE

 INFO WYJAZDOWE CLAVIERE

 

 

 

Kompleks Passero Pellegrino *** – położony w centrum miejscowości Claviere, ok. 150m od stacji narciarskiej Monti della Luna, która jest częścią Via Lattea. W pobliżu hotelu znajdują się: sklepy, bary, pizzerie, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na terenie hotelu do dyspozycji: restauracja, sala telewizyjna, bilard, sauna, siłownia, przechowalnia sprzętu narciarskiego,
Pokoje hotelowe: 3 i 5 - osobowe (w niektórych pokojach łóżka piętrowe) z łazienką, toaletą, Tv, telefonem. Na terenie hotelu darmowy dostęp do internetu WI FI. Przy sprzyjającej pogodzie dojazd na nartach/desce pod sam stok:)

Adres Hotel Passero Pellegrino
Via Nazionale, 38
10050 CLAVIERE (TO) ITALY

 ita-514ita-531ita-533ita-536ita-1458ita-1457

 

0764b483d003e6badbdc9e1dc4eeeeac

Wyżywienie w hotelowej restauracji w formie 2 posiłków:
wyzywienie

Śniadania w formie bufetu szwedzkiego: pieczywo, dżemy, sałatki, kiełbaski, jajka, różnego rodzaju sery i wędlina, płatki, kawa, herbata.

Obiadokolacja dwu daniowa: zupa, drugie danie, deser, woda.

Pierwszy posiłek obiadokolacja i ostatni obiadokolacja.

 

W CENIE WYJAZDU:

Szkolenia snowboardowych z zajawą - tylko z EHschool:

CAŁODZIENNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE Z WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ EHschool (6 DNI)

+ VIDEOANALIZA TECHNIKI JAZDY

+ FOTOCOACHING

+ WYKŁADY

+ POKAZY FILMÓW SZKOLENIOWYCH

+ZAJĘCIA RÓWNOWAŻNE

+ TESTY SPRZĘTU SNOW I SKI

+ SNOWBOARDOWE WARSZTATY FREESTYLOWE

Szkolenie grupowe Freestyle lub dla osób początkujących zaczynających od zera będzie odbywało się w momencie gdy uzbiera się minimalna liczba uczestników (około 6 osób).
Dodatkowo możliwość wykupienia szkolenia na stopnie sprawności snowboardowej ( Płatne wg. cennika SITS-PZS) więcej info TUTAJ

Ramowy rozkład godzinowy szkoleń:
09:30-12:30 szkolenia cz.1
12:30-13:30 przerwa na lunch (rodzice spotykają się z dziećmi)
13:30- ok 15:00-16 szkolenia cz.2

Szkoła Sportów Ekstremalnych EHschool jest patronacką szkołą snowboardu SITS PZS. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Szkolenia snowboardowe i narciarskie, które prowadzimy mają na celu nie tylko nauczyć was podstaw jazdy na jednej bądź dwóch deskach, ale także zarazić was pasją i zajawką.  Z nami w bezpieczny sposób postawisz pierwsze kroki  oraz nauczysz się elementów jazdy technicznej, freestyle'owej i freeride'owej. Patronat SITS PZS pozwala nam na szkolenie w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które są potwierdzeniem techniki jazdy oraz niezbędną droga do pokonania aby w przyszłości przystąpić do kursu na  instruktora snowboardu SITS PZS  i dołączyć do naszej kadry snowboardowej. Jedną z metod naszego szkolenia jest wideo i fotocoaching, dzięki któremu kursanci mogą zaobserwować postęp w technice jazdy. Z zebranych materiałów powstają filmy, które są pamiątka dla uczestników naszych wyjazdów.

SZKOLENIE SNOWBOARD -  info

SZKOLENIE NARTY  - info

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowego - 150 pln zestaw deska z wiązaniami (info o dostępności sprzętu 509511181).

Szkolić się będziesz po okiem naszej KADRY - wiecej o instruktorach TUTAJ.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE - zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 6 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabaw na śniegu oraz nauki i doskonalenia podstawowych elementów jazdy. W małych 4 -5 osobowych grupach szkoleniowych. 

Zabieramy dzieci o godz. 9:30 i na stoku prowadzimy zajęcia do godz. 15:00 z małą przerwą na ciepłą herbatę i ciastko(lunch).

Koszt 800 pln za 6 dni zajęć na stok.
Dzieci mogą brać udział bezpłatnie w popołudniowych zajęciach sportowych, animacjach pod opieką naszych instruktorów.
Warunkiem uczestniczenia dzieci powyżej 5 roku życia w przedszkolu narciarskim jest zakupienie karnetu. Cena karnetu na 6 dni - 130 euro
Dziecko do lat 5 ma karnet gratis pod  warunkiem zakupu karnetu przez min. jednego rodzica.

 

Transport:

Przejazd autokarem klasy lux (siedzenia lotnicze, barek, wc, dvd).

Pilot (wychowawca) Margita Musiał 601082154

Dojazd Antenowy busem: Łódź-Częstochowa (dla osób które wcześniej zgłosiły chęć wyjazdu z Łodzi)

Łódź - godz. 17.15 zbiórka, 17.30 Wyjazd

Dworzec Autobusowy Łódź kaliska.

 

AUTAKAR wyjeżdża :
Częstochowa – godz.19:40 zbióka. 20.15 Wyjazd

Hala Sportowo - Widowiskowa "Polonia" ul.Dekabrystów 43
Katowice - ok godz. 21:15  Katowice –Stacja BP. Al. Górnośląska 55 w kierunku na Wrocław koło hotelu CAMPANILE i McDonald

Zniżki:

250pln dojazd własny/osoba

Dojazd Własny zapraszamy od godziny 18.00 w dniu 31.01 (Sobota)

Adres ośrodka we Włoszech dla dojazdu własnego
Hotel Passero Pellegrino
Via Nazionale, 38
10050 CLAVIERE (TO) ITALY  mapa: https://goo.gl/maps/uHGPZ 

Os. do kontaktu na miejscu

Margita Musiał 601082154, lub Sebastianm 606676526 lub 0039 3894755509

 

OGÓLNE INFO WYJAZDOWE 

INFO WYJAZDOWE CLAVIERE

 

WAŻNE: limit bagażu głównego 20 kg, bagażu podręcznego 5 kg oraz 1 komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. W przypadku posiadania bagażu ponadlimitowego, Organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu.

Istnieje możliwość dojazdu z innych miast za dopłatą (dojazd na miejsce skąd rusza autokar POLSKIM BUSEM, za naszym pośrednictwem załatwimy dla Państwa wszelkie formalności podróży w dwie strony).Podane ceny są orentacyjne, ponieważ na stronie Polskibus.com zmieniają się one względem terminu w którym się rezerwuje. Podajemy najdroższą możliwą wersję ceny. Potwierdzenie ostateczne ceny nastąpi w dniu rezerwowania imprezy po aktualnej cenie znajdującej się na www.polskibus.com

Jeśli ktoś sobie życzy może indywidualnie zarezerwować sobie miejsce na polskibus.com

Godziny odjazdów można na bieżąco sprawdzić na polskibus.com

woj. Śląskie

Częstochowa - Katowice (Trasa P5) + 16 pln

woj. Łódzkie

Łódź - Katowice (Trasa P12) + 30 pln

woj. Podkarpackie

Rzeszów - Katowice (Trasa P12) + 40 pln 

woj. Pomorskie

Gdańsk - Katowice (Trasa P12) + 50 pln

lub jeżeli ktoś jedzie z Częstochowy

Warszawa - Częstochowa (Trasa P5) + 46 pln

Osoby poniżej 15 roku życia mogą jechać Polskimbusem za pisemną zgodą rodzica. POBIERZ

Miejsca wysiadania z Polskiegobusa = miejsce wsiadania do autokaru.

 

 

 INFO WYJAZDOWE CLAVIERE 

OGÓLNE INFO WYJAZDOWE

Cena 1790 pln  zawiera:

* 6 noclegów w Hotelu
* wyżywieniem HB - kuchnia włoska
* ubezpieczenie KL, NNW i SKI
* dojazd autokarem klasy lux
* opiekę pilota, rezydenta
* szkolenie rekreacyjne snowboardowe/narciarskie w grupach dla dzieci powyżej 7 lat, mlodzieży oraz dorosłych
* centrum testowe: nart oraz snowboardów renomowanych firm jak: Burton, Nitro, Capita, Union, Head, kamer Go Pro
* centrum testowe trickboard i gyroboard
* wykłady o tematyce snowboardowo - narciarskiej
* zawody z nagrodami
* pokazy filmów szkoleniowych
* imprezy tematyczne, warsztaty taneczne
* fotorelacja
* gadżety od EHschool
* pozostałe atrakcje przewidziane w programie imprezy: gry, konkursy i zabawy // zobacz co Cię czeka na wyjeździe

Cena nie zawiera:

* SKIPASSÓW

* Skipass Via Latea (4 dni Monti Della Luna i Clavier, 1 dzień Montgenevre, 1 dzień cała Via Lattea)
- dla dzieci i młodzieży 5-19 lat - 130 euro
- dla osób dorosłych 160 euro
* szkolenia na stopnie sprawności snowboardowej ( Płatne wg. cennika SITS-PZS) --> INFO
* dopłata za przedszkole narciarskie / snowboardowe dla dzieci od 4 do 7 roku życia - 800 pln

* dopłata za pokój 2 osobowy 300 pln
* taksa klimatyczna 10 euro/os.

Zniżki:

- 250 pln dojazd własny/osoba
- 200 pln opcja bez szkolenia grupowego

- 50 pln zniżka dla posiadaczy Homies Card.

 

Każdy uczestnik wyjazdów zagranicznych powinien posiadać ważną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) - pobierz wniosek (karta EKUZ wydawana jest bezpłatnie).

Oczywiście my ubezpieczamy w cenie wyjazdu od KL i NNW, ale z Kartą EKUZ jest prościej cokolwiek załatwiać w placówkach medycznych za granicą i zawsze bezgotówkowo.

* Ubezpieczenie, które zawarte jest w cenie wyjazdu: 

1.Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA (na czas dojazdu i powrotu) w zakresie: Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro, Bagaż Podróżny 300 euro  

Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828 , nr polisy TWEZ/10/2014

2. Ubezpieczenie Ergo Hestia Podróże (na czas jazdy na nartach- 6dni) pakiet rozszerzony: KL i asistance 200 000plm, NNW 20 000pln , OC 200 000pln , bagaż 2 000pln + rozszerzenie o pakiet SPORT (sporty rekreacyjne i ryzykowne- narciarstwo i snowboarding)

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903008358458

Dodatkowo możliwość wykupienia:

ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej TU Europa (2,79% od ceny imprezy) Prosimy zgłaszać chęć wykupienia do 7 dni od daty zrobienie rezerwacji.

*dodatkowe ubezpieczenie w Ergo Hestia Podróże (na czas jazdy na nartach- 6dni) KL, assistant i koszty ratownictwa 500 000pln, NNW 30 000, OC 1 000 000, Bagaż 5 000 pln – pakiet sport plus: (sprzęt sportowy 5 000 pln, sporty rekreacyjne, ryzykowne i extremalne (jazd po trasach + freeride) Składka 50 pln

zapisz-sie-na-wyjazdobserwujnafb

OGÓLNE INFO WYJAZDOWE 

INFO WYJAZDOWE CLAVIERE

 

*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zapisałeś się na obóz? - pobierz kartę obozową i weź ją ze sobą na wyjazd! PDF lub WORD

Kliknij "ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD" 

1. Wypełnij wszystkie pola, dostaniesz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji
2. Sprawdź pocztę. Dostaniesz e-mail z linkiem do swojej rezerwacji
3. Sprawdź czy dane, które wpisałeś do rezerwacji się zgadzają (jeśli coś jest nie tak, napisz na biuro@ehschool.pl)
4. Pobierz, wydrukuj, podpisz umowę i wgraj ją na stronę swojej rezerwacji lub wyślij e-mailem na biuro@ehschool.pl
5. Zapłać jak najszybciej zaliczkę, by mieć zagwarantowane miejsce na imprezie. 
Kiedy wpłata do nas dojdzie i zostanie zaksięgowana to dostaniesz od nas e-maila.
Na umowie są dane do przelewu i jest podana kwota i termin w którym trzeba dopłacić resztę za wyjazd.

Dane do przelewu:

Travel with Extreme Homies Anna Ackermann
41-400 Mysłowice Armii Krajowej 16B/32
ING BANK ŚLĄSKI   90 1050 1214 1000 0091 3488 6382
Zaliczka w wysokości 500 PLN w momencie zapisania sie na wyjazd. Dopłata do 30 dni przed wyjazdem.
WAŻNE: W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i nazwisko, Telefon kontaktowy, Winter Camp Claviere

Info i zapisy, pytania:

Anna Ackermann
tel. 509 338 388,
e-mail: ania@ehschool.pl
www.ehschool.pl