Tel. 537 406 602

Aktualne wyjazdyZapisz się na wyjazdInformacje przedwyjazdoweFun Park
Porady i artykuły
smico-fb smico-tw smico-g smico-yt smico-vi smico-inst

Snow'n'Chill in Les2Alpes 04.2012r

Połowa kwietnia była idealną porą na pożegnanie sezonu zimowego z EHSchool na lodowcu we Francji, Les2Alpes przywitało nas śnieżycą jak przystało na zimową (jeszcze) porę, bo już się baliśmy, że nici z jeżdżenia. 6 dni wypełniało Nam szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS PZS oraz szkolenie freestylowe, jeżdżenie we mgle, walka z orczykami i rekonwalescencja. Straty tego wyjazdu to: dziura w desce, 3 psujące się wiązania, buty, grzałki do butów, patelnia i metalowy implant w kręgosłupie.

DSC05512-2-Dzięki sponsorom takim jak K2, 77 i APO mogliśmy testować dechy już z sezonu 2012/2013, a Stryjek z Niemiec dostarczał rarytasy podwyższające formę takie jak HAribo (wielka paka) i czekolady - następnym razem obiecał tez mandarynki. Dziękujemy również Red bullowi, który wspierał nas w ciężkich chwilach, gdy brakowało energii na stoku oraz poza nim.
Dzielnie wspieraliśmy Koniczynę po jej wypadku na stoku, Mareczek z oddaniem całą noc utrzymywał prawidłową pozycję jej kręgosłupa,(palec an?.) a rano zgodnie podcinaliśmy na trasach wszystkich narciarzy - czyli cale zło wszystkich stoków.
Urodziny Bartosza były okazją do wspominania i pięknej bezalkoholowej zabawy, tak wskazanej dla Wszystkich sportowców o czym przypomniała Nam tylko obecność teamu APO - inspirujących młodych ludzi odnajdujących siebie w wielu innych dyscyplinach poza nartami i deską.
W niższych częściach Alp przyroda budziła się do życia dlatego Rumian poprowadziła wykład o życiu gryzoni, tematem przewodnim było: "Chomik i odległość jaką może przebyć w długim ciemnym tunelu". Oczywiście nie mogło zabraknąć wideo analizy z techniki jazdy, zabaw na trickboardzie i gyroboardzie, które rozkręcały każdy biforek, a najlepszym asekurantem okazał się nasz kierowca
Wszyscy wyjeżdżaliśmy z L2A z łezką w oku, Loko z Ackerem żałowali, że nie udało sie "polecieć" na La Grave, a Aga, że przeżyła ten wyjazd i nie zabiła nikogo, kto zakłócał jej spokój popołudniowych drzemek. Ogromnie dziękujemy tez Sylwi i Bakterii za to, że dołączyli do Naszej grupy, gdzie wspólnie mogliśmy się cieszyć radościami jakie niesie snowboarding w Alpach.
Wróciliśmy kilkadziesiąt godzin temu, a juz za kilka dni otwarcie sezonu KITEOWEGO na Wolinie, my sie wybieramy, a Wy ..... ?Kopia-DSC05374

 

 

Rumian  "dobry na wszystko" poleca kolejne wyjazdy z Ehschool.?