Tel. 537 406 602

Aktualne wyjazdyZapisz się na wyjazdInformacje przedwyjazdoweFun Park
Porady i artykuły
smico-fb smico-tw smico-g smico-yt smico-vi smico-inst

Snow Camp Białka Tatrzańska 12.2011

SOBOTA

9.00 Wyjazd w Warszawy

ok 16.00 Jesteśmy w Białce Tatrzańskiej !!!

Białka Tatrzańska przywitała nas śniegiem, jest biało i cały czas pada :) To dobry znak, bo jutro zaczynamy szkolenie na stoku :)

Po zjedzeniu pysznego obiadu (pomidorówka i gulasz z ziemniakami) pojechalismy wypożyczyć sprzęt. Mamy tylko 500 m do kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska, ale bedziemy codziennie jeżdzić na stok autokarem.

Po kolacji było spotkanie organizacyjne, wykład na temat bezpieczeństwa na stoku oraz wszyscy uczestnicy dostalli firmowe chusty i koszulki - zeby grupy były świetnie widoczne na stoku :) po 22 juz wszyscy spali... jutro jedziemy na stok :)

Day 2

NIEDZIELA

Pada lekki śnieg, świeci Słońce, błekitne niebo, temperatura +2 na zewnątrz.... Cóż nam więcej trzeba.....  O godzinie 10 dotarlismy na stok, zdjęcie grupowe :) i potem rozgrzewka i podział na grupy. Bardzo dobre warunki i duzo słońca sprawiłky, że pierwszy dzień na stoku był bardzo udany, grupy początkujące zaskakująco szybko nauczyły sie podstaw, by pod koniec dnia śmigać na wyciau BANIA :) Reszta grup zwiedziła wiekszośc tras na Kotelnicy.

Po obiedzie mała sjesta i poszlismy do ogrodu na gry i zabawy na śniegu. Oczywiscie nie obyło się bez snow ball fight :) . Podzieliliśmy się na 2 druzyny i zagraliśmy w Brenball - odmiana gry w rugby na śniegu :) było wesoło.... wszycy głodni i trochę zmarznięci poszlismy na kolację - a tu .... pyszne gorące racuchy..... po kolacji oglądaliśmy najnowsze produkcje narciarskie i snowboardowe.

 

Day 3

Dziś calutki dzień na stoku. Niestety nie było tak pieknego słońca jak wczoraj, ale mimo tego i tak wszystkim dopisywały humory i wszyscy dobrze się bawili.

Byliśmy na stoku 4 godziny po sniadaniu i 2 po obiedzie. Grupy zrobiły ogromny progres w porównaniu do dnia pierwszego. Bardzo podobała się dzieciom jazda po zmroku.... widocznośc bardzo dobra, i co najwazniejsze bardzo mało ludzi na stoku, więc zero kolejek.

Cały dzień armatki pracowały - czyli jutro będzie więcej śniegu :)

Po tak wyczerpujecym dniu dzieci poszły troche wcześniej spać... Jutro wycieczka do Zakopanego i oczywiście jazda na nartach i snowboardzie....

DAY 4

Dzień pełen wrażeń, zaczął się od  wycieczki do Zakopanego i jazdy na lodowisku. Kilka zabaw podczas jazdy na łyżwach rozbudziło apetyty dzieciaków i po wizycie na lodowisku udaliśmy się do kawiarni na coś słodkiego - koktajle i gorącą czekoladę. Popołudniu udaliśmy się na stok aby doskonalić umiejętności narciarskie i snowboardowe.

Wieczorem  odwiedziliśmy  baseny termalne Bania aby zregenerować siły
na kolejny dzień pełen przygód.

Day 5

Kolejny dzień wyjazdu to duży nacisk na technikę jazdy sportowej na  nartach i snowboardzie pod przygotowanie do wieczornych zawodów. O godzinie 17 zaczęły się zawody w kategoriach  nary chłopcy i dziewczyny oraz snowboard grupa początkująca i zaawansowana. Po zawodach odbyło się ognisko, gdzie zostały ogłoszone  wyniki oraz wręczone nagrody i puchary ufundowane przez EHschool.W kategorii dziewczyn w narciarstwie  3 miejsce zdobyła Watson Olivia, 2miejsce Natalia Politylo-Aluwihare, niedoścignięta była Dobak Emilia. W kategorii chłopców 3miejsce zajął Dobak Aleksander, 2 miejsce Paszkowski Edgar, a najszybszy okazał się Wejchert Ryszard. W snowboardzie zacięta rywalizację o 1 miejsce stoczyła Figurska Wiktoria i Paulina Sielska, z czego ta druga była lepsza o ułamek sekundy. Gratulujemy najmłodszym snowboarderkom wyjazdu  osiągniętego  sukcesu. W kategorii chłopaków na snowboardzie zaciętą rywalizację stoczyli bracia Michalak z których lepszy okazał się Maciek o niecałą sekundę tuż za nim uplasował się Kuba, a pierwsze miejsce zajął ich ziomek z pokoju Kuba Politylo- Aluwihare. Gratulujemy wszystkim  uczestnikom zawodów za udział i sportową rywalizację.

 

Wszystkie zdjęcia dostepne są na naszym koncie na Picassa web Album