Tel. 537 406 602

Aktualne wyjazdyZapisz się na wyjazdInformacje przedwyjazdoweFun Park
Porady i artykuły
smico-fb smico-tw smico-g smico-yt smico-vi smico-inst

EH camp Villach 02.2012

Kolejny tydzień ferii ekipa Ehschool spędziła w Villach gdzie na stokach Gerlitzen i Nassfeld odbywało się szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS PZS oraz szkolenie freestylowe.

DSC04232---Kopia---Kopia---KopiaPierwszego dnia wybraliśmy się do Gerlitzen gdzie po nocnych opadach śniegu już na dzień dobry zaliczyliśmy jazde w puchu, potem nie mogło zabraknąć szkolenia z techniki oraz zabawy freestylowej na stoku. Wieczorami nie moglo zabraknąć atrakcji przwidzianych w programie. Odbywały się wykłady z zakresu serwisowania sprzętu gdzie każdy mógł przygotować własnoręcznie swoje sprzęciwo, dowiedzieć się jak dobierać sprzet snowboardowy oraz jakie jest jego zastosowanie. Odbyla się prelekcja z postepowania podczas akcji lawinowych i pokazy najnowszych produkcji snowboardowych. Kolejne dni to snowboardowa fiesta na stokach Nassfeld, gdzie do południa doskonaliliśmy technike, a popołudniami katowaliśmy przeszkody w snow parku i skakali na hopach. Po kilku dniach kolejny świeży opad śniegu zaowocował freeridem i zaliczyliśmy przejazdy jak na snuper naturals jeżdżąc i skacząc po wszystkim co tylko się dało. Słoneczna pogoda zaowocowała zebraniem sporej ilości materiału foto i wideo, który analizowaliśmy sobie wieczorami. Z dnia na dzień ekipa się rozkręcałą jeżdżąc lepiej, skacząc wyżej i kręcąc coraz to lepsze triki na przeszkodach. Wieczorami odbywały się również zabawy na trickboardzie i gyroboardzie oraz gry w tabu i kalambury, gdzie pokaz filmu ?Lessie wróć?  przez Monie rozbawił DSC05114---Kopiawszystkich do łez. Przedostatniego dnia odbyło się szkolenie sportowe na tyczkach, jazda sprotowa na czas na trasie slalomu giganta. Najszybszy na slalomie okazał się Damian, tuż za nim Loko i Bronek. Ostatniego dnia odwiedziliśmy znowu Gerlitzen, gdzie po egzaminie udaliśmy się do snow parku, w którym z okazji zakończenia karnawału odbyły się zawody w formie jam session organizowane przez ekipe Delirum Crew na róznych przeszkodach. Ekipa Ehschool w składzie Acker, Loko, Damian i Monia wzieli udział w tych zawodach. Lokalni zawodnicy, z którymi mieliśmy okazje pojezdzic już wcześniej w parku prezentowała naprawde wysoki poziom, ale nasza ekipa się rozkrecała z każdym przejazdem i prezentując coraz to trudniejsze triczki. Wszystko zaczeło się od prostego boxa potem picknik tabel,długi box łamany, C box oraz rainbow. Za najlepsze triki były przyznawane nagrody, cała impreza odbywała się przy dobrej oprawie muzycznej i słonecznej pogodzie. Cały dzień takiej jazdy zaowocował dużym progresem bo nic tak nie podkręca atmosfery jak motywacja wśród zawodników. Niestety co dobre to szybko się kończy i czas wrócić do domu. Myślę, że wyjazd był naprawde mega udany a atmosfera w grupie jak zwykle niepowtarzalna. Obszerna fotorelacja w galeri.

Acker


FOTKI i FILM :)


A tak nas postrzegaja nasi extremalni ziomale:

Ekstra obóz, świetny instruktor i bardzo dobra atmosfera. Świetna zabawa na stoku i poza nim. Polecam wszystkim obozy z EH.

Bronek

Obóz bardzo dobrze zorganizowany, świetni ludzie, instruktor. Bardzo polecam wyjazdy z EH.

Damian

Bardzo dobra atmosfera. Świetnie zorganizowane szkolenie. Fajna miejscówka. Polecam wszystkim wyjazdy z EH.

Loko

Profesjonalna kadra, dobre szkolenie, dobra miejscówka, wspaniała ekipa i duży progres.

Bart.

Miła atmosfera, ekstra kadra, profesjonalna nauka jazdy na desce, bardzo dobre stoki.. Polecam wyjazdy z EH.
Dada

Super szkolenie i wspaniała zabawa. Genialni ludzie i świetny instruktor. Polecam wszystkim wyjazdy z EH.

Karola

Fajnie prowadzone zajęcia. Super kadra. Dobre stoki i organizacja, polecam wszystkim Extreme Homies.
Łukasz

Super ludzie, genialna atmosfera, ciekawie prowadzone zajecia i sympatyczny instruktor.  Polecamy wszystkim EH.

Natalia & Mery