image

Porady i artykuły

Bardzo ważne jest aby dobrze przygotować się na zimowe wyjazdy i skompletować niezbędne rzeczy.

Nie wiesz co należy zabrać ze sobą na wyjazd? zapoznaj się z naszymi wskazówkami

 

  Neon Optic to Włoska firma, która przebojem wchodzi na nasz polski rynek z goglami, okularami i kaskami. W czerwcu nasza kadra miała okazję testować ich produkty na austriackim lodowcu Dachstain.

4T1B0787b-Kopiowanie--1140318b-Kopiowanie-

JEŻELI NIE WIESZ JAK DOBRAĆ SPRZĘT SNOWBOARDOWY - ZERKNIJ TUTAJ, A WSZYSTKO BĘDZIE JASNE.

A JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM SPRZĘTU SNOWBOARDOWEGO (deski, wiązania, buty, ciuchy, ochraniacze itp) TO SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI lub odwiedź nasz EH SHOP.

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z DYSTRYBUTORAMI I SKLEPAMI SNOWBOARDOWYMI ORAZ NASZEMU DOŚWIADCZENIU W ZNAJOMOŚCI BRANŻY SNOWBOARDOWEJ, MOŻEMY DORADZIĆ ORAZ ZAŁATWIĆ SPRZĘT SNOWBOARDOWY IDEALNY DLA CIEBIE.

A JEŻELI POSIADASZ WŁASNY SPRZĘT I JESZCZE GO NIE PRZYGOTOWAŁEŚ DO SEZONU, TO MOŻESZ GO ODDAĆ W DOBRE RĘCE !!!

KATOWICE I OKOLICE KATOWIC - MICHAŁ ACKERMANN 509 511 181

Wakacje to czas zabawy i nowych wyzwań. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i ludzi, którzy nas otaczają! Zanim oddamy się wakacyjnej beztrosce, przyswoimy sobie kilka podstawowych zasad.

Na początku musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, gdzie chcemy spędzić wakacje- jeziora, góry, morze?

Sezon snowboardowo-narciarski zbliża się wielkimi krokami...chcesz być gotowy na zimę zapoznaj się z artykułem i trenuj z nami.
Jeżeli już zaplanujemy sobie nasze wymarzone ferie zimowe, to kolejnym etapem jest sprawa przygotowania kondycyjnego pod taki wyjazd, aby ten czas spędzony na stoku był przyjemny, pełen świetnych zjazdów i udanych skoków.

 

Nasi Partnerzy