image

Relacje

16-05-2017

Winter Camps - wspomnienia z obozów młodzieżowych

Tweetnij

snowboard narty

 

  W tym sezonie nasze obozy zimowe w ferie dla młodzieży odbywały się w takich miejscówkach jak Civetta i Passo del Tonale we Włoszech gdzie znajdują się trasy dopasowane do każdego poziomu jazdy, snow parki i fajny teren freeride co pozwala nam na to aby nasze szkolenia snowboardowo-narciarskie były kompleksowe, a nasi ziomale czerpali radość z jazdy w każdych warunkach. 

  Szkolenia odbywały się na każdym poziomie zaawansowania, codzienna jazda wpływała na podnoszenie umiejętności zarówno technicznych jak i freestylowych, a kiedy spadł świeży śnieg czerpaliśmy radość z jazdy w puchu. Każdy dzień zaczynaliśmy od intensywnej rozgrzewi tak aby odpowiednio przygotować się do zajęć. 

snowboard narty freeridesnowboard nartynarty freestyle

  Po jeździe zawsze czekała na nas pyszna kolacja, tak aby wieczorem mieć siłę na inne atrakcje jak :

zajęcia równoważne na trickboardach i gyroboardzie, gry, zabawy, zajęcia relaksacyjne z Blackrollem.

Nie brakowało wykładów teoretycznych i warsztatów serwisowych podczas których każdy mógł się wykazać wiedzą i doświadczeniem w przygotowaniu własnego sprzętu. Codziennie również można było testować deski Burton Snowboards, narty Head czy kamery GoPro, a z zebranego materiału wideo trenerzy prowadzili wideocoaching.

serwis narty snowboardtrickboard snowboardblackroll snowboard narty

  Wieczór hazardu i imprezy klubowe w stylu "Kicz Party" też przyniosły sporo emocji, każdy się dobrze bawił a na parkiecie były szalone tańce.

Dzień za dniem nam szybko leciał.Pod koniec obozu zawsze odbywały się zawody: Ollie contest, zjazd na krechę i Slope Style.

Dziękujemy za sportową rywalizację i świetne triki oraz gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy naszym partnerom za sprzęt i gadżety Burton Snowboards, Head ski, GoPro, skullcandy, Selectshop, Xtreme Shop, Toko, Blackroll, Neon, Stario, Dr.Cool.  

Gratulujemy również osobom, które zrobiły pierwszy krok aby w przyszłości zostać instruktorem snowboardu i zdały pozytywnie egzaminy na stopnie SITS.

snowboard freestyleollie snowboardski narty freestyle

  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile i dobrą zabawę nie tylko na śniegu.

Zapraszamy do zapoznaia się z galerią zdjęć z wybranych obozów : Civetta oraz Passo Tonale, a wszytskie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumach Winter Camp Civetta i Passo del Tonale. 

Jeżeli tak jak my tęsknicie za śniegiem to zapraszamy na Summer Camp w Tignes gdzie w środku lata będziecie mogli dalej rozwijać swoje umiejętności jazdy na desce i nartach. Do zobaczenia na śniegu...może w Livigno w następnym sezonie  :)

Nasi Partnerzy