ehSchool

TEAM PURPLE 12/13 (Dual entry system)

TEAM PURPLE 12/13 (Dual entry system)
TEAM PURPLE 12/13 (Dual entry system)
Producent: APO
Model: TEAM PURPLE 12/13 (Dual entry system)
Cena: 890,00zł 620,00zł
* Size:

Ilość:  

Uwaga! Dostawa produktu może wiązać się z dodatkowymi opłatami.
Dostawa powinna nastąpić w ciągu 14 dni.

       

Wygodne i wydajne

Wiązania Dual Entry pozwalają na spotkanie dwóch światów na stoku i to w najbardziej komfortowej opcji. Poprzez system Quick Rear Entry użytkownicy mogą wkładać i zdejmować deskę szybciej i łatwiej niż w tradycyjnych wiązaniach. Mogą również wpinać buty w tradycyjny sposób w wiązaniami na dwa paski (two-strap binding). Model zespołowy (team model) ma wszystkie ustawienia, których można oczekiwać od wysokiej klasy wiązań, a nasz wyjątkowy, opatentowany system daje łatwość i szybkie tempo zapięcia przy użyciu Rear Entry, dzięki samomocującemu paskowi przytrzymującemu staw skokowy. Wiązania APO sprawdzą się fantastycznie dla użytkowników o różnym poziomie jazdy, freestylerów, freeriderów, oferując komfort i precyzję użytkowania. Z wiązaniami samo zapinanymi masz gwarancję, że zostawisz pierwsze ślady na świeżym puchu.


Roymiar: L

KONCEPT USTAWIENIA TECHNOLOGIA
koncept-apo
Dopasowanie nachylenia wprzód & napięcie linki mechanizmu nastawnego podbicia
img-fixe0 Aby ustawić nachylenie wysokiego tyłu wiązań, odkręć niewielką niebieską dźwignię oraz zieloną śrubę, a następnie pchnij trójkątną część w górę lub w dół na jedną z 5 dostępnych pozycji. (Aby ustawić silniejsze nachylenie w przód musisz pchnąć trójkątny element w dół).

Aby dopasować napięcie mechanizmu nastawnego podbicia ustaw czerwony element poprzez odkręcenie śruby niewielkiej niebieskiej dźwigni oraz śruby zielonej, która ją utrzymuje - tej samej co w dopasowaniu kąta nachylenia (forward lean adjustement). Jeśli zmieniałeś ustawienia nachylenia prawdopodobnie będzie konieczność ustawienia podbicia (skręcenia, pochylenia do przodu lub wyśrodkowania). Pamiętaj, że linka  napinająca nie może być napięta zbyt mocno: jeśli napniesz ją zbyt mocno trudniej będzie odpiąć i zapiąć wiązania. Pamiętaj też, aby po ustawieniu wysokiego tyłu został on zablokowany w pozycji pionowej; można go nachylić o kilka centymetrów w przód. Utrzymanie stawu skokowego będzie optymalne, a otwieranie i zamykanie dźwigni będzie znacznie łatwiejsze.

Skręt wysokiego tyłu & centrowanie buta
img-fixe1 Dzięki temu elementowi możesz dopasować ustawienie wysokiego tyłu (do jazdy w przód lub w tył) oraz ustawić lekki skręt.
Ustawienia pasków na przód stopy
img-fixe2 Aby idealnie dopasować wiązanie do stopy można wybrać jedno z 3 ustawień pasków mocujących przód stopy, które działa w oparciu o system zapadek. Pasek unieruchamia but we właściwym miejscu, a dzięki temu znacznie łatwiej jest dopiąć wiązanie bez wysiłku.
Regulacja paska
img-fixe3 Możesz wybrać jedną z dwóch pozycji paska w zależności od wielkości buta.
Dopasowanie ustawień klamry na przód stopy
img-fixe4 Klamry pozwalają ustawić paski mocujące bez użycia narzędzi.
Team highback
tech0v Jest to nasz elastyczy wysoki tył
– wkładka sprawia, że wiązania są bardziej komfortowe bez konieczności kompromisu pomiędzy precyzją a jakością I oczekiwanym efektem.
Expresso Lever
tech8 Tą bardzo mocną aluminiową dźwignię można operować w grubych rękawicach, dzięki odpowiedniemu kształtowi i specjalnie budowanemu uchwytowi wokół szczytu. Linka ze stali nierdzewnej (7*19) jest odporna na użycie dużych sił, nawet sił ciemności.
Rodeo Heelcup
tech7 Przerobiliśmy heelcup, odnowiliśmy, sprawiliśmy, że jest lżejszy i nieco zmodyfikowany, tak aby pozwalał na mocniejsze nachylenie w przód.
Responsive base
tech1 Podstawa jest odporna I lekka, gdyż jest zrobiona  z włókna nylonowego wzmocnionego włóknem szklanym. Wykonanie jest bardzo precyzyjne i jednocześnie zapewnia wysoki komfort użycia dzięki podwójnej wkładce. Jesteśmy tak pewni jego wytrzymałości, iż dajemy obecnie dożywotnią gwarancję na ten element.
Picto-lifetime
Comfort Ankle strap
tech5v Nowa konstrukcja tego paska jest tak zaprojektowana, aby idealnie zmiksować komfort (ergonomiczny kształt & EVA o podwójnej gęstości) oraz przenoszenie sił. Pianka ocieplająca wewnątrz paska eliminuje oddziaływanie jakichkolwiek elementów mogących uciskać I daje maksymalny comfort.
Ergonomic toe strap
tech6 Ten pasek przedni będzie odpowiadał każdemu rodzajowi buta dzięki zastosowaniu pianki EVA, która przytrzymuje but od góry oraz z przodu. Jej struktura zapewnia dużą elastyczność na ruchy użytkownika.
Power ratchet
tech4 Ten mechanism zapadkowy w wiązaniu jest ultra szybki i łatwo go można otworzyć poprzez pociągnięcie specjalnego uchwytu.
4x4 disc
tech3 Ten 4x4 disck będzie pasował do prawie wszystkich marek snowboardowych, które są na rynku.
Optional Compatible Disc
tech2 Ten disc pasuje do systemu 3 lub 4 śrub. Nasze opatentowane podkładki gwarantują idealne dopasowanie do płyty.  W sprzedaży jako oddzielny produkt, specjalnie dla użytkowników 3 śrubowego systemu montażu płyty.

 

Powered By OpenCart
EHShop © 2018