Wyjazdy narciarskie dla singli

O sprawach sercowych napisano setki książek i poradników, ale nikt nie znalazł złotego środka na to, czym jest miłość i skąd się bierze. Zarówno nastolatkowie jak i dorośli ludzie zakochują się w sobie, a bywa, że i się rozchodzą, z nikomu nie znanej przyczyny. Bycie singlem ma swoje zalety, ale ma też wiele wad. Problematyczny jest chociażby wyjazd na wakacje, gdzie pary razem korzystają z okolicznych atrakcji i siadają do stołu, a singlowi samemu po prostu jest smutno. Jednak czasy się zmieniają i również osoby chcące przeżyć przygodę w pojedynkę mogą znaleźć oferty dla siebie. Coraz popularniejsze stają się bowiem wyjazdy dla singli.

Narty czy deska?

Oczywiście nikt nie zagwarantuje, że na stoku poznasz swoją drugą połówkę (ale i nikt tego nie wyklucza!). Dlatego wyjazd powinien wiązać się z jakąś aktywnością, którą lubisz, i której poświęcisz uwagę, jeśli nie przeszyje Cię strzała amora. Firmy organizujące  wyjazdy na narty czy deskę dla par czy rodzin, często oferują też wyjazdy właśnie dla singli. Po prostu wybierz sport, który lubisz, zapisz się na konkretny termin… i już. Możesz być spokojny. Cała grupa będzie składała się z singli, nie będziesz więc czuł się wyobcowany, ani przy śniadaniu, ani podczas wypadów na stok. A kto wie, być może w tej grupie znajdzie się ktoś, z kim będziesz chciał poćwiczyć nowe triki? Nie musisz się martwić o swoje umiejętności. Wyjazdy dla singli, tak jak zwykłe wyjazdy narciarskie czy snowboardowe, wiążą się z podziałem uczestników na grupy od początkujących do zaawansowanych.

Po godzinach

Wyjazd dla singli to nie tylko przewóz klientów na miejsce i zapewnienie im noclegu. To również masa atrakcji po godzinach spędzonych na stoku. Dla singli organizowane są wieczory integracyjne, różnego rodzaju zabawy i potańcówki, by wszyscy mogli poznać się bliżej i nawet nieśmiałe osoby mogły się poczuć komfortowo. Często okazuje się, że na tego typu wyjazdach po za szczęśliwymi, miłosnymi happy-endami, mają początek wspaniałe przyjaźnie, które skutkują… ponownym, wspólnym wyjazdem za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *