image

Wyjazd:

Park rozrywki Zatorland

Miejsce:

Zator

Data:

-

Ilość miejsc:

min 45

Cena od:

89 PLN

Wyjazd dla:

dzieci i młodzieży

W cenie:

ico-transportico-programico-ubezpieczenie

Park rozrywki Zatorland

WYCIECZKA SZKOLNA - ZATORLAND
 
park3park5o566d
 
 

Termin: do ustalenia


Dinozatorland to jedyny w swoim rodzaju park rozrywki dla dzieci – to tutaj na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy na każdym kroku wśród modeli dinozaurów wyglądających jak żywe oraz wielu innych atrakcji. Wyprawa do Dinozatorlandu to niezapomniany czas nie tylko dla tych, którzy uwielbiają dinozaury!  Dinozatorland to niezwykła sala zabaw, gdzie każdy może miło spędzić swój czas – park zabaw dla dzieci z ponad 100 różnych modeli dinozaurów, muzeum gromadzące bezcenne eksponaty paleontologiczne, a także warsztaty przybliżające ich uczestnikom przeszłość dawne dzieje naszej Ziemi.


Park Mitologii na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można obejrzeć pięknie odwzorowane figury greckich bogów, herosów, bohaterów i mitycznych stworzeń. Wśród nich prawdziwą atrakcję stanowią latający Dedal i Ikar, gromowładny Zeus z prawdziwym piorunem, Achilles walczący z Hektorem, Herakles pokonujący hydrę czy Perseusz ratujący Andromedę przed morskim potworem.


Park Owadów pierwszy w Polsce południowej Parku Owadów, gdzie zobaczyć można 16 gigantycznych figur. Są to m.in. konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.


Park bajek i stworzeń wodnych można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. W parku bajek na zaczarowanych ścieżkach można spotkać np. Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami, Calineczkę, Czerwonego Kapturka i wiele innych.

Świadczenia

Cena zawiera podatek Vat i jest kalkulowana dla -  grupy min 45  uczestników + 3 nauczycieli. Kalkulacja na dzień 25.04.2016


W cenie zawiera się:

  • transport

  • ubezpieczenie NNW

  • opieka koordynatora - animatora*

  • bilet wstępu do Dinozatorlandu, do parku mitologii, do parku owadów, do parku bajek i wodnych stworzeń.

  • seans w kinie 5D lub zwiedzanie domu do góry nogami

  • korzystanie z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku (z wyjątkiem atrakcji uruchamianych za pomocą żetonów i monet)

  • zestaw obiadowy

  • fotorelacja z wyjazdu

* opieka wyznaczonej przez biuro osoby do opieki nad grupą od czasu zbiórki pod autokarem do powrotu. Koordynator dba o to aby program wycieczki przebiegał według wcześniej ustalonego planu.

 

 

CENA od 89 zł/os przy min. 45 uczestnikach

 

*Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Nasi Partnerzy