emptybg

Zniżki

 Zarówno dla naszych stałych jak i nowych klientów przygotowaliśmy różne rodzaje atrakcyjnych zniżek. Znajdują się w nich m.in. rabaty grupowe dla znajomych i grup przyjaciół, first minute oraz coś dla naszych stałych ziomali, którzy tworzyli niejedną historię z wyjazdu. Jeżeli podobało Ci się z nami na obozie, wczasach czy skorzystałeś z atrakcyjnych szkoleń i chciałbyś polecić naszą ofertę znajomym to skorzystaj z programu ambasadorskiego i dołącz do nas.

 

  Zniżka First Minute – jest dla tych, którzy już od dawna nie mogą się doczekać wymarzonego wyjazdu. W cenie „first minute” sprzedaje się określona liczba miejsc lub promocja jest czasowa. Dlatego - kto pierwszy ten lepszy. Zniżka przyznawana jest automatycznie przy rezerwacji.

Zniżka” first minute” jest przyznawana tylko i wyłącznie przy terminowej wpłacie zaliczki.

Zniżka „first minute” nie sumuje się z innymi zniżkami.

 

  Zniżki grupowe (dla nowych klientów)– W grupie ziomali zawsze wesoło i taniej. Zbierz grupę znajomych, którzy mają zajawkę na deskę, narty, wake`a lub kite`a i dołącz z nimi do wspólnej zabawy.

 Grupa:

3 do 6 osób – każdy uczestnik grupy ma 30 pln, zniżki od ceny regularnej

7 do 10 osób – każdy uczestnik grupy ma 50 pln, zniżki od ceny regularnej

11 do 15 osób - każdy uczestnik grupy ma 70 pln,

zniżki od ceny regularnej większe grupy - należy ustalić indywidualnie z biurem EHschool

Aby otrzymać zniżkę należy skontaktować się z biuro@ehschool.pl lub tel. 509-338-388. Uczestników wcześniej zgłasza kierownik grupy do biura EH, podając nazwę grupy i ilość osób oraz jeśli zna to również nazwiska. Każdy członek grupy musi dokonać rezerwacji i wpłacić zaliczkę w terminie, a w formularzu zgłoszeniowym wpisać nazwę grupy oraz zaznaczyć ilość osób w grupie. Zgłoszenie poszczególnych członków grupy nie musi być zapisane na jednej rezerwacji. Każdy uczestnik może dokonać rezerwacji oddzielnie przez system.

Zniżki grupowe nie sumują się z innymi zniżkami.

Zniżki grupowe obowiązują na wszystkich wyjazdach, a w ofertach wczasów dla rodzin dotyczą tylko osób dorosłych (dzieci mają swoje oddzielne zniżki)

 

  Homies Crew (dla klientów posiadających Homies Card) – mamy coś specjalnego dla naszych stałych ziomali, którzy tworzą niezapomniane historie naszych wyjazdów.

* 50 pln – zniżki dla osób nie biorących udziału w szkoleniu
*100 pln – zniżki dla osób biorących udział w szkoleniu rekreacyjnym lub freestyle
*100 pln – zniżki dla osób, którzy byli z nami 4 lub więcej razy na wyjeździe
*150 pln – zniżki dla osób biorących udział w szkoleniu na Stopnie Sprawności Snowboardowej SITS
*100 pln - Uczestnicy obozów posiadający Homies Card

Zniżki nie sumują się z innymi zniżkami.

 

  Ambasador zajawki (dla klientów posiadających Homies Card) – lubisz podróżować, odnajdujesz się w gronie znajomych, jesteś wesoły a towarzystwo innych osób Ci nigdy nie przeszkadzało, uwielbiasz sport i dobra zabawę…to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na Ambasadora Extremalnej Zajawki.

Co należy zrobić:

- napisz do nas biuro@ehschool.pl

- nie spisujemy umów

- liczymy na twoje zaangażowanie bo to od niego zależy ile trafi do twojej kieszeni

- reprezentuj godnie ekipę EHschool  

Więcej o programie znajdziesz tutaj !!!

 

Gadżety - dla każdego uczestnika wyjazdu, który podczas rezerwacji poda nam kod ambasadora mamy czapki lub kominy od EHschool.

Nasi Partnerzy