Zapisz się na wyjazd
Porady i artykuły

Wyjazdy

EHSchool zaprasza na wyjazdy i obozy sportowe (letnie i zimowe). Organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły, integracyjne wyjazdy dla firm, oraz wyjazdy połączone z aktywnym wypoczynkiem (snowboard, narty, kitesurfing i inne sporty ekstremalne). Aktualna oferta wyjazdów zorganizowanych znajduje się poniżej, osoby zainteresowane indywidualnie dopasowaną ofertą zapraszamy do kontaktu

 

 

OFERTA LATO 2014

 

Summer Camp w Tignes Francja

Termin: 4 -13.07.2014

 

Nietypowa zimowa przygoda w środku lata na francuskim lodowcu w Tignes. Tak jest to możliwe z nami. Snowboard i narty w środku lata z rana, a popołudniu plażowanie, zajęcia sportowe, gry i zabawy, imprezy klubowe i mnóstwo atrakcji, które nawet przez moment nie pozwolą Ci się nudzić!!!

 

 

 

 

 
Wake & Music Camp Fresh Island Festival Termin: 18.07-27.07.2014 .
 
 Słońce, plaża, ciepłe morze, największe gwiazdy Hip-Hopu to nie wszystko. Podczas tego tygodnia będziesz mógł bawić się z setkami uśmiechniętych ziomali z całego świata, a to wszystko przy czarnych rytmach granych na żywo. Imprezy na plaży, gorące chicks, koncerty w klubach to też nie wszystko...na miejscu czeka Cię mnóstwo atrakcji jak wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Chorwacji, warsztaty wakeboardowe, gry i zabawy. Musisz tam być!!!
 
 
 
  
 
Na zajawie Rewal Camp
Termin: 28.07.2014-09.08.2014
 


 Ten wyjazd proponujemy naszemu najmłodszemu pokoleniu zajawkowiczów. Podczas obozu w Rewalu czeka was mnóstwo atrakcji sportowych i rozrywkowych. Bogata infrastruktura sportowa pozwoli Wam spędzać aktywnie czas przez cały dzień. Warsztaty sportowe, gry i zabawy terenowe, imprezy i dobra dawka adrenaliny...nie pozwolimy Wam się nudzić!!!

 

 

 

  

 

 

KITE CAMP CHORWACJA

Termin: 6-17.09