image

PRZEDSZKOLE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE / SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA DZIECI

 Zobacz filmik jak bawiły się z nami nasze przedszkolaki :)

 

Stworzyliśmy Przedszkole snowboardowo-narciarskie z myślą o Was i Waszych dzieciach, a naszych najmłodszych podopiecznych. Kiedy Wasze dzieci znajdują się pod opieką doświadczonych i odpowiedzialnych instruktorów, możecie w tym czasie cieszyć się narciarską i snowboardową przygodą, zwiedzając alpejskie ośrodki. Oddając nam swoje dzieci pod opiekę na stoku, obdarzacie nas dużym zaufaniem. Oprócz Waszego zadowolenia i radości maluchów, najważniejsze jest dla nas ich bezpieczeństwo. Dlatego preferujemy małe grupy szkoleniowe 3 – 5 osobowe, każdy z kursantów otrzymuje koszulkę, dzięki której jest bardziej widoczny na stoku. Zajęcia realizowane są podczas naszych wyjazdów z przedszkolem narciarskim w czasie ferii szkolnych w styczniu i w lutym oraz poza feriami, jeżeli uzbiera się grupa zainteresowanych takim szkoleniem.

DSC08416  sylwester-323-of-410-   -DSC5377

Najmłodsze dzieci, od 4 do 7 roku życia uczestniczyć będą w zajęciach snowboardowo-narciarskich. Dzieci są dzielone na grupy pierwszego dnia zależnie od poziomu umiejętności i wieku. Zajęcia prowadzone są na stoku do południa w godz. 10:00 – 13:00 oraz po przerwie na lunch 13:30-15:00. Koszt 1000 pln za 6 dni zajęć na stoku po 4 godziny dziennie = 24 godzin zajęć na stoku.

Jeżeli Twoje dziecko nie posiada własnego sprzętu snowboardowego, podczas naszych wyjazdów możesz wypożyczyć zestaw deskę, wiązania, buty, kask a narty polecamy wypożyczyć w zaprzyjaźnionej wypożyczalni Xtreme Shop. Dzięki temu masz gwarancję, że twoje dziecko jeździ w sprzęcie przystosowanym do swoich możliwości oraz wieku, wzrostu i wagi. Popołudniu prowadzimy gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty sportowe, pokazy filmów i zajęcia na śniegu.

DSC07230-Kopiowanie-   20140130-4T1B7346   DSC07037-Kopiowanie-

Cele szkolenia: Zapewnienie dzieciom miłego i bezpiecznego wypoczynku na śniegu. Nauczenie dzieci samodzielnej, bezpiecznej i skoordynowanej jazdy oraz pokazanie jak korzystać z infrastruktury jak: wyciągi narciarskie, taśmy, zapoznanie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na stoku.
Rozgrzewka oraz zajęcia, prowadzone są w formie zabawowej oraz nowoczesnych metod szkolenia. Przy podziale dzieci na grupy, kierujemy się przede wszystkim: zapewnieniem komfortu niezbędnego do nauki, utrzymaniem odpowiedniej liczebność grup, zoptymalizowaniem poziomu. Instruktor dzięki temu może każdemu poświęcić odpowiednią ilość uwagi. Zwiększa to także bezpieczeństwo na stoku.

 1  2  -DSC5400

Ważne informacje: Kaski to niezbędne wyposażenie każdego młodego snowboardzisty czy narciarza. Są one obowiązkowe dla dzieci do 18 roku życia. Dla snowboardzistów polecamy zakup ochraniaczy na tyłek i kolana. Znaczniki, w których poruszają się nasze maluchy są bardzo przydatne i zwiększają w wysokim stopniu bezpieczeństwo dzieci na stoku, zapewniają lepszą widoczność i kontakt wzrokowy. Dzięki nim najmłodsi są lepiej widoczni dla innych użytkowników tras. Zachęcamy do korzystania z nich nie tylko na zajęciach, ale także poza nimi, w czasie jazdy rodzinnej. Kamizelki są rozdawane rodzicom w dniu przyjazdu. 

Serwisowanie sprzętu dzieci jest tak samo ważne jak dorosłych. Źle przygotowany sprzęt zwiększa ryzyko urazów i wypadków. Proszę pamiętać o przygotowywaniu nart lub deski dzieci przed każdym wyjazdem. Trzeba to robić w wyspecjalizowanych serwisach. Przy sprzęcie dzieci należy dodatkowo zwrócić uwagę, czy nie jest on za mały, bądź za duży. Jak dobrać sprzęt snowboardowy - przeczytaj nasz poradnik!!! Oglądanie sprzętu na miejscu jest naszą stałą praktyką. Sprawdzamy, czy deski, narty, buty i kijki zostały właściwie dopasowane dla młodego ridera. Aby mieć gwarancję bezpieczeństwa należy sprzęt sprawdzić w wyspecjalizowanym serwisie narciarskim przed wyjazdem. Polecamy serwis Xtreme Shop w Rudzie Śląskiej. Wszyscy nasi stali klienci za okazaniem Homies Card mogą liczyć na 10% zniżki na serwis desek i nart.

Zapraszamy do wspólnej zabawy na śniegu z EHschool, progres i uśmiech dzieciaka jest gwarantowany :)

 

Nasi Partnerzy