image

Nauka jazdy na nartach, obozy i wyjazdy narciarskie 2016/2017

Prędkość  i  technika1246-8

Czasy, w których technika jazdy na nartach była jeszcze mało dynamiczna i dość nudna, na szczęście dawno już za nami. Interesuje cię prędkość i rywalizacja? Marzy Ci się obóz narciarski i nauka jazdy na nartach? Świetnie! Prowadzone przez naszą kadrę kursy jazdy, pomogą Ci stać się prawdziwym mistrzem jazdy po ośnieżonych stokach! Zacznij z nami swoją zimową przygodę, a nauczysz się nie tylko podstaw jazdy na nartach, ale także będziesz mógł udoskonalić technikę i jazdę sportową. Ci z kolei, którzy szukają prawdziwej adrenaliny, mogą szkolić się poza trasami, np. na obozie freeride w Gruzji lub rozwijać umiejętności freestylowe. W EH School organizujemy wyjazdy i obozy narciarskie np. w Val di Fiemme i innych włoskich ośrodkach, takich jak Livigno oraz Civetta, proponujemy wyjazdy latem na narty na lodowiec i wiele innych atrakcyjnych możliwości. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania, a także od preferowanego stylu jazdy.

Różne osobowości  – różne style jazdy

narty2%20[320x200]

Jeśli jesteś osobą, która lubi wychodzić poza utarte schematy, to na nartach typu "twin tip" możesz zacząć naukę jazdy freestylowej, niezależnie, czy chodzi o progres na kickerach i jibbach w snowparku, czy jazdę freeridową poza wyznaczonymi trasami. 

Freestyle (Newschool) to przede wszystkim wykonywanie wielu różnych akrobacji w snowparku oraz na miejskich przeszkodach. W rzeczywistości, to sposób na życie, bo współcześni freestylowcy tworzą własną subkulturę. Warto wiedzieć, że aby wyjechać na obóz narciarski i rozpocząć przygodę z freestylem, wcale nie musicie być doświadczonymi narciarzami. Jest to zupełnie inna technika jazdy, gdzie po kilku wyjazdach na obóz narciarski, pod okiem doświadczonego instruktora - freeskiera możecie świetnie spędzić czas i tym samym rozwijać swoje umiejętności. Jest to młoda odmiana narciarstwa, która przyszła do Polski z USA, ale bardzo szybko się rozwija, wśród młodego pokolenia narciarzy. Takie wyjazdy narciarskie są świetną formą spędzenia czasu dla ludzi żądnych adrenaliny i mocnych wrażeń. 

Stopnie zaawansowania – znajdź odpowiedni  dla  siebie

Nauka jazdy na nartach i kurs jazdy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od grup zupełnie początkujących, do zaawansowanych. Doświadczeni narciarze, zainteresowani jazdą techniczną pracują nad takimi ewolucjami, jak body carving, a miłośnicy wolnej jazdy poznają tajniki freestylu. Zajęcia zawsze odbywają się w luźnej atmosferze i kameralnych grupach, co nie wyklucza pełnego zaangażowania i profesjonalnego podejścia instruktorów.

 

Ponadto dla usprawnienia i wnikliwej analizy robionych postępoów, przejazdy naszych kursantów w parku i na trasach czy też poza nimi są nagrywane (Video Coaching). Analizując technikę jazdy pod okiem instruktora, można szybciej osiągnąć kolejny etap zaawansowania. Kurs jazdy organizowany przez EHschool zapewnia również wykorzystanie takich ćwiczeń i gadżetów do doskonalenia równowagi, jak Trickboard, Gyroboard oraz skoki na trampolinie. 

 

NAUKA JAZDY NA NARTACH Z EHSCHOOL: 

Summer Camp Tignes 2017 wczasy

Summer Camp Tignes 2017 obóz 

Na wyjazdach prowadzimy centrum testowe renomowanych firm, dzięki czemu każdy uczestnik może wypróbować najnowszą kolekcję sprzętu zimowego i  być na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi. Współpracujemy z taką firmą jak Head.

Mateusz-Szelc--DSC4084Mateusz-Szelc-9249

  

 

Nasi Partnerzy