emptybg

Nauka kitesurfingu i obozy kitesurfingowe 2017

Kitesurfing – kurs kitesurfingu, nauka kitesurfingu, obozy kitesurfingowe, tylko z EH School! Nasza szkoła organizuje wyjazdy i szkolenia kitesurfingowe, na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie wahaj się, dołącz do nas!

 

Co to jest KITESURFING?  

Naucz się Kitesurfingu na szkoleniach stacjonarnych w Polsce (więcej info poniżej) lub naszym Campie w Valras - zobacz ofertę 

EHschool to mobilna szkoła kitesurfingu, działająca na rynku od 2004 roku.

Jesteśmy grupa pasjonatów z olbrzymim doświadczeniem pedagogicznym jak i szkoleniowym, oraz pozytywnym podejściem do życia. Lubimy dobra zabawę, oraz zdrowy styl życia. Chęć szerzenia dobrej zajawki, w połączeniu z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, przynosi dużą skuteczność w nauczaniu.

 

 

NA%20strone%20kite 

Naszym główną miejscówką szkoleniową jest dzika plaża w Wolinie nad zalewem Szczecińskim. Jest to miejsce uważane za jedne z najlepszych w regionie zachodniopomorskim. Stanowi długi pas plaży , pokryty trawą, co umożliwia złożenie zawsze czystego, niezapiaszczonego latawca. Długa płycizna, przyjemne piaskowe dno, oraz mała fala nawet przy mocnych wiatrach , sprawia, ze jest to wymarzone miejsce do nauki.

 

kitnadstr

 

 

Dzięki temu, ze jesteśmy mobilną szkołą mamy również możliwość dobrać miejscówkę do panujących kierunków wiatrowych..

Kursy prowadzimy w zależności od czasu, jakim państwo dysponują, oraz od warunków pogodowych. W praktyce pełen kurs (4 części) trwa przez 3 wietrzne dni. Rozliczenia odbywają się po każdej zakończonej części kursu, więc uczestnicy płaca tylko za to co zostało zrealizowane.

 

 kite%20na%20strone

 

Naszą zaletą jest prowadzenie lekcji indywidualnych, gdzie kursant jest sam na sam z latawcem oraz instruktorem. Druga opcją, dla kursantów którzy lubią pracować w grupie oraz uczyć się na błędach innych proponujemy zajęcia w gupie, gdzie na 3-4 kursantów przypada jeden latawiec i instruktor.

 

hbjknjjkgbgu

Pełna szkolenie kitesurfingowe obejmuje: ( od poziomu 0 do samodzielnych ślizgów na desce)

 

część 1 – teoria (zasady bezpieczeństwa) zapoznanie się ze sprzętem, pilotowanie małego latawca - czas trwania ok 2h (300 zł)

 

część 2 - rozkładanie sprzętu, pogłębiona teoria, sterowanie dużym latawcem, ćwiczenia body drag, self rescue - czas trwania ok 4h (450 zł)

 

część 3 - zaawansowana teoria, pierwsze ślizgi na desce, pierwsze próby zwrotów - czas trwania ok 4h (450 zł)

 

część 4 – doskonalenie pływania na halsie, nauka zwrotów, pierwszy skok - czas trwania ok 3h (300 zł)

 

kjnik 

 

Końcowym elementem podczas kursu są pierwsze przepłynięte metry na desce (w oba kierunki) oraz samodzielna kontrola nad latawcem. Po kursie gwarantujemy bezpieczny kitesurfing.

 

cały kurs w pakiecie kosztuje 1400 zł (ok 13 h)

 

Aktualna oferta i campy:

Na fali Camp Sardynia

Zapraszamy!!

 

zapisy pod nr : 886854094 - Łukasz Jarkiewicz

zapisy pod nr: 790 540 442 - Miron Tymoszewicz

zapisy pod nr: 509 511 181 - Michał Ackermann

 

 

Nasi Partnerzy