Zimowe aktywności wyjazdowe

Podczas naszych wyjazdów nie pozwolimy Ci się nudzić. Nasz bogaty program sportowo - rozrywkowy obejmuje:

 

* Szkolenia snowboardowo - narciarskie
Odbywają się w małych, kameralnych grupach, na każdym poziomie zaawansowania. Podczas szkolenia będziesz doskonalić technikę jazdy, uczyć się elementów freestylowych i jeździć w puchu.
Możesz przystąpić do egzaminów na stopnie SITS i uczestniczyć w kursach instruktorskich.

Popołudniami czekają Cię wykłady, pokazy filmów szkoleniowych oraz video i foto coaching.

* Centrum testowe snb/ski
W naszym centrum testowym znajduje się sprzęt renomowanych firm jak: Burton, Head, Nitro, Capita czy Union, który będziesz mógł testować każdego dnia za free.                                                       

 

* Warsztaty freestylowe
W czasie warsztatów freestylowych będziesz popołudniami doskonalić równowagę i uczyć się trików na trickboardach, gyroboardzie, balance barze oraz skakać na trampolinie. Pozwoli Ci to opanować ewolucje freestylowe i przenieść je potem na przeszkody i skocznie w snow-parku pod okiem naszych trenerów.                                                                                     
* Przedszkole snowboardowo - narciarskie.
Organizowane podczas wyjazdów w okresie ferii szkolnych. Jest skierowane dla najmłodszych riderów w wieku 3 - 7 lat, którzy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów będą uczyć się sztuki jazdy na desce i nartach w formie zabaw na śniegu i doskonalenia podstawowych technik, jak i poznawać elementy freestylu.                                                                       
Dzięki współpracy z firmą Burton Polska, podczas naszych wyjazdów twoje dzieci będą mogły przetestować sprzęt tej firmy podczas zajęć na stoku. Do dyspozycji naszych najmłodszych riderów będą buty i deski wraz z wiązaniami. Dzięki temu masz gwarancję, że twoje dziecko jeździ w sprzęcie przystosowanym do swoich możliwości oraz wieku, wzrostu i wagi.           

* Zawody snb/ski z cennymi nagrodami

Zawody rozgrywane są na stoku w formie: slope stylu, jib jamu, zjazdów na krechę i slalomu, pod patronatem naszych partnerów, jak zawsze w sportowej atmosferze z wieloma nagrodami. 

* Testy kamer GO PRO

Dzięki współpracy z fimrą Go Pro producentowi kamer do sportów extremalnych, na naszych wyjazdach będziesz mógł przetestować, nagrać i sfotografować swoje najlepsze chwile, które będą pamiątką po wyjeździe.
* Gry, zabawy, konkursy nie tylko na śniegu
Tutaj proponujemy naszym uczestnikom różnego rodzaju turnieje, gry i konkursy, drużynowe i indywidualne odbywające się podczas apresski czy imprez klubowych. Zawsze coś Cię zaskoczy, a cenne nagrody czekają.                                                
* Szalone imprezy apresski
To imprezy zaraz po zejściu ze stoku gdzie czeka na Was mnóstwo zabaw, dobra muzyka i niepowtarzalna atmosfera.          
* Wieczory hazardu
Tutaj zapewnimy Ci dawkę sportowej rywalizacji wieczorową porą. Nasze turnieje pokerowe, piłkarzykowe czy bilardowe to

najlepsza zabawa i niezapomniane emocje.


* Grill & chill, relaks
To popołudnia i wieczory gdzie po gróbych imprezach czeka Cię chwila odprężenia i relaksu, w basenie, strefie SPA lub podczas chillowania się i zajadania smakołyków z grilla. Każda tego typu akcja to niepowtarzalny klimat i integracja grupy.

* Tematyczne imprezy klubowe
To niezapomniane imprezy przebierane, na których będziesz świetnie się bawił. Każda impreza to inny temat, z odpowiednio

dobraną muzyką i klimatem.

 
* Koncerty muzyczne
Podczas wybranych wyjazdów jak Snow DJ Week La Plagne, Livigno Free ski Camp będą z nami znani Dj`e oraz artyści sceny muzycznej, którzy zagrają dla Was imprezy klubowe oraz koncerty podczas imprez apresski i wieczorów klubowych.Obejrzyj videorelację z naszych wyjazdów - VIMEO
 Zapoznaj się z aktualnymi wyjazdami !!!

Nasi Partnerzy