Dlaczego my

 

  Jak wiadomo na naszym rynku jest bardzo wiele firm turystycznych, biur podróży, szkółek, organzacji ...ale dlaczego warto wybrać się na jeden z naszych zajawkowych campów ?

Co nas wyróżnia:

* Najwyższa jakość usług i gwarancja dobrej zabawy.

Ponieważ wiemy jak cenny jest twój urlopowy czas ;)

* Nasza praca to także nasza pasja

Nasze wyjazdy, obozy i wycieczki chcemy organizować w takim stylu w jakich sami chcielibyśmy uczestniczyć.

* Doświadczenie w organizacji turystyki
 To już 12 lat w turystyce gdzie zaczynaliśmy jako wychowawcy, instruktorzy czy kierownicy wypoczynku. Tysiące kilometrów zjeżdżonych tras , dziesiątki ośrodków wypoczynkowych, hoteli i pensjonatów. Profesjonalna, doświadczona kadra instruktorów i koordynatorów,  która tworzy niepowtarzalną atmosferę na każdym wyjeździe.

100% zadowolonych uczestników szkoleń 

  Mamy bardzo szeroką ofertę szkoleń snowboardowych, narciarskich, wakeboardowych czy kitesurfingowych. Małe grupy na każdym poziomie zaawansowania z elementami freestylu, freeride`u z zajawą. Posiadamy Patronat Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, który pozwala nam nadawać i egzaminować na stopnie sprawności snowboardowej SITS, tak by w przyszlości nasi kursanci mogli zostać instruktorami jak my. Organizujemy i współorganizujemy kursy instruktorskie z takich dyscyplin jak wakeboard i snowboard.
* Różnorodność oferty

  U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nasze wyjazdy są dostosoawane dla : przedszkolaków, całych rodzin, dzieci i młodzieży szkolnej, studentów i dorosłych szukających dobrej zabawy. 

* Odpowiednie dokumenty pozwalające na organizacje wypoczynku w Polsce i zagranicą

  To bardzo ważne aby firma, której ufasz działała legalnie na rynku, a nasi klienci czuli sie w 100% bezpiecznie podczas wyjazdów.
* Zakwaterowanie, w którym będziecie się czuć komfortowo

  Zapewniamy zakwaterowanie tylko w wyselekcjonowanych, wcześniej sprawdzonych,  komfortowych apartamentach, pensjonatach czy hotelach w jak najlepszych cenach dla naszych klientów. 
* Ubezpieczenie medyczne

  Daje gwarancję pokrycia kosztów związanych z niespodziewanymi wypadkami losowymi i medycznymi, kosztami leczenia czy nieszczęśliwych wypadków.
* Sprawdzeni przewoźnicy

  W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy bezpiecznie dowiozą nas w każde miejsce w kraju i zagranicą.
* Bogaty program sportowo-rozrywkowy

  Dzięki któremu czas spędzony z nami będziesz wspominać na długo po powrocie do domu. Nie pozwolimy Ci się nudzić. Przekonaj się sam co może Cię spotkać.

* Serwis SMS

  Dzięki któremu będziesz dostawać wiadomości na telefon z informacjami co się dzieje każdego dnia tak abyś nie przegapił żadnych atrakcji.

* Pakiet startowy

  To informacje przedwyjazdowe, które dostajesz na około tydzień przed podróżą, z informacjami co należy zabrać, godziny i miejsca zbiórek. Na tym nie koniec na miejscu dostajesz teczkę z informacjami o ośrodku, mapki tras, miasta, ramowy plan wyjazdu, kartę ubezpieczeniową, kartę Homies Card, wlepy i przydatne gadżety.

* Foto i video relacje

  Wszystkie te niezapomniane chwile są rejestrowane przez naszego fotografa, a po wyjeździe zdjęcia i filmy znajdują się w naszym kanale EHTv i fotogalerii do pobrania, tak abyś zawsze mógł wpominać najlepiej spędzony czas z EHschool.


  Gwarancją naszych usług jest również współpraca z najlepszymi markami z branży snowboardowej, narciarskiej, wakeboardowej i kitesurfingowej. Wyjeżdżając na jeden z naszych campów stajesz się posiadaczem  karty Homie`s dzięki, której możesz liczyć na zniżki w sklepach naszych partnerów.

   To wy tworzycie klimat, dzięki któremu nasza rodzina extremalnych ziomków z roku na rok jest coraz większa, a my tylko łączymy to w jedną całość...tak tworzymy historię, której możesz stać się częścią wybierając się na jeden z naszych wyjazdów.

Sprawdź aktualną ofertę wyjazdów

 

Nasi Partnerzy