emptybg

Obozy narciarskie dla dorosłych, snowboard, wakeboard – co wyróżnia EH School?

 4T1B3767-Kopiowanie-

  

Jak wiadomo na naszym rynku jest bardzo wiele firm turystycznych, biur podróży, szkółek, organizacji. Dlaczego warto wybrać się na jeden z naszych zajawkowych campów?

Co nas wyróżnia:

* Najwyższa jakość usług i gwarancja dobrej zabawy.

Ponieważ wiemy jak cenny jest twój urlopowy czas ;)

* Nasza praca to także nasza pasja

Nasze obozy snowboardowe i narciarskie, wyjazdy kitesurfingowe i wakeboardowe, a także wycieczki dla szkół i firm są dokładnie takie, w jakich sami chcielibyśmy wziąć udział. 

* Doświadczenie w organizacji turystyki
 To już 12 lat w turystyce gdzie zaczynaliśmy jako wychowawcy, instruktorzy czy kierownicy wypoczynku. Tysiące kilometrów zjeżdżonych tras , dziesiątki ośrodków wypoczynkowych, hoteli i pensjonatów. Profesjonalna, doświadczona kadra instruktorów i koordynatorów,  która tworzy niepowtarzalną atmosferę na każdym wyjeździe.

100% zadowolonych uczestników szkoleń 

  Mamy bardzo szeroką ofertę szkoleń snowboardowych, narciarskich, wakeboardowych czy kitesurfingowych. Małe grupy na każdym poziomie zaawansowania z elementami freestyle oraz obozy freeride. Posiadamy Patronat Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, który pozwala nam nadawać i egzaminować na stopnie sprawności snowboardowej SITS, tak by w przyszlości nasi kursanci mogli zostać instruktorami jak my. Organizujemy i współorganizujemy kursy instruktorskie, w tym kurs instruktora wakeboardu i snowboardu. 
* Różnorodność oferty

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nasze wyjazdy są dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku. Oferta obejmuje przedszkole snowboardowe i narciarskie, wyjazdy dla całych rodzin, obozy sportowe dla dzieci i młodzieży szkolnej, studentów i dorosłych szukających dobrej zabawy.

* Odpowiednie dokumenty pozwalające na organizacje wypoczynku w Polsce i zagranicą

  To bardzo ważne aby firma, której ufasz działała legalnie na rynku, a nasi klienci czuli sie w 100% bezpiecznie podczas wyjazdów.
* Zakwaterowanie, w którym będziecie się czuć komfortowo

  Zapewniamy zakwaterowanie tylko w wyselekcjonowanych, wcześniej sprawdzonych,  komfortowych apartamentach, pensjonatach czy hotelach w jak najlepszych cenach dla naszych klientów. 
* Ubezpieczenie medyczne

  Daje gwarancję pokrycia kosztów związanych z niespodziewanymi wypadkami losowymi i medycznymi, kosztami leczenia czy nieszczęśliwych wypadków.
* Sprawdzeni przewoźnicy

  W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy bezpiecznie dowiozą nas w każde miejsce w kraju i zagranicą.
* Bogaty program sportowo-rozrywkowy

  Dzięki któremu czas spędzony z nami będziesz wspominać na długo po powrocie do domu. Nie pozwolimy Ci się nudzić. Przekonaj się sam co może Cię spotkać.

* Serwis SMS

  Dzięki któremu będziesz dostawać wiadomości na telefon z informacjami co się dzieje każdego dnia tak abyś nie przegapił żadnych atrakcji.

* Pakiet startowy

  To informacje przedwyjazdowe, które dostajesz na około tydzień przed podróżą, z informacjami co należy zabrać, godziny i miejsca zbiórek. Na tym nie koniec na miejscu dostajesz teczkę z informacjami o ośrodku, mapki tras, miasta, ramowy plan wyjazdu, kartę ubezpieczeniową, kartę Homies Card, wlepy i przydatne gadżety.

* Foto i video relacje

  Wszystkie te niezapomniane chwile są rejestrowane przez naszego fotografa, a po wyjeździe zdjęcia i filmy znajdują się w naszym kanale EHTv i fotogalerii do pobrania, tak abyś zawsze mógł wpominać najlepiej spędzony czas z EHschool.


  Gwarancją naszych usług jest również współpraca z najlepszymi markami z branży snowboardowej, narciarskiej, wakeboardowej i kitesurfingowej. Wyjeżdżając na jeden z naszych campów stajesz się posiadaczem  karty Homie`s dzięki, której możesz liczyć na zniżki w sklepach naszych partnerów.

partnerzy-eh

   To wy tworzycie klimat, dzięki któremu nasza rodzina extremalnych ziomków z roku na rok jest coraz większa, a my tylko łączymy to w jedną całość...tak tworzymy historię, której możesz stać się częścią wybierając się na jeden z naszych wyjazdów.

Sprawdź aktualną ofertę wyjazdów

 

Nasi Partnerzy