EH SCHOOL

  Extreme Homies School swoją działalność zaczęła w 2007 roku jako Szkoła snowboardowa, która uzyskała patronat Polskiego Związku Snowboardu i zaczęła szkolić i promować ten sport wśród dzieci i młodzieży. Już pierwszy sezon pokazał, że mamy potencjał w tej dziedzinie, podchodząc profesjonalnie, ale z pełnym luzem do naszych kursantów udowodniliśmy sobie, że jest to droga, która chcemy podążać przez kolejne lata.


  Nasze zamiłowanie do sportów, które nam towarzyszy od wczesnego dzieciństwa i wiedza zdobyta na Akademiach Wychowania Fizycznego, spowodowały, że szkolenia, które prowadzimy są pełne pasji i zaangażowania. Chcemy przekazywać zdobyte umiejętności i wiedzę naszym młodym riderom i tym trochę starszym aby w przyszłości mogli czerpać tak samo dużo przyjemności z jazdy na desce jak  My.

 

  Przez kolejne lata EH School się rozwijało i współpracowało z innymi firmami jako podmiot odpowiedzialny za profesjonalne szkolenie snowboardowe. Coraz większa liczba zadowolonych adeptów snowboardu, kitesurfingu, narciarstwa czy wakeboardu spowodowała, że EH School poszło o krok dalej . Po odbytej praktyce i stażach w biurze podróży założyła własne biuro podróży Travel with Extreme Homies z siedzibą w Mysłowicach. Teraz jesteśmy samodzielna firmą turystyczna organizującą wyjazdy w kraju i zagranicą. Ofertę naszych wyjazdów kierujemy do wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek, dobrą zabawę jak i bezpieczne, profesjonalne szkolenie na najwyższym poziomie. Jakość szkoleń to przede wszystkim małe grupy szkoleniowe, indywidualne podejście do kursantów, nowoczesne metody szkoleniowe  oraz nauka przez zabawę z najmłodszymi.

  Pomysły na Nasze wyjazdy  są realizowane zgodnie z naszymi osobistymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Kontakt z przyroda podczas pobytu w górach czy podmuchy wiatru nad morzem to nie zapomniane chwile, o których będziesz wspominał jeszcze długo po powrocie do domu. Nasza kadra to zespół specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zrobią z Ciebie prawdziwego miłośnika snowboardu, kitesurfingu, wakeboardu i narciarstwa. Naszym celem jest popularyzacja i promocja sportów extremalnych. W naszym składzie odnajdziesz specjalistów w poszczególnych dyscyplinach sportowych, zawodników, instruktorów i trenerów. Wszystkich łączy jedno -  zamiłowanie do sportu i chęć przekazania zdobytej wiedzy i doświadczenia innym.


  EH School to nie tylko biuro podróży, ale jesteśmy Patronacką Szkołą Snowboardu, Licencjonowana Szkoła Kitesurfingu oraz Szkoła Wakeboardową.  Coraz większa grupa naszych Homie`s świadczy o naszej rzetelności  i profesjonalizmie.


W naszej ofercie znajdziecie :

- obozy dla dzieci i młodzieży
- wyjazdy rodzinne
- summer campy
- zielone i białe szkoły
- wycieczki szkolne
- imprezy integracyjne dla firm
- wyjazdy studenckie
- przedszkole snowboardowo-narciarskie

Zapoznaj się z ofertą wyjazdów

 

Nasi Partnerzy