image

Relacje

27-10-2017

Wspomnienia z Podhala :)

Tweetnij
ehschoolWycieczka integracyjna z L.O. T.Czackiego to wydarzenie, na które uczniowie pierwszych klas czekali całe wakacje. A było na co czekać bo program był atrakcyjny i czasu na nudę nie było. „Świeżaki” zamieszkały w pięknym pensjonacie Grand Stasinda położonym w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, w otoczeniu lasów z pięknym widokiem na Tatry. Wszystko zaczęło się na wesoło od wielu gier i zabaw integracyjnych co wpłynęło pozytywnie na grupę i poznanie się wspólnie z ekipą EHschool.

 

 

 

  Każda z klas miała swój indywidualny program, w którym znajdowały się takie atrakcje jak zabawy w parku linowym, paintball podczas którego każdy mógł poczuć się trochę jak „Rambo” na polu walki, czy wycieczki górskie z przewodnikiem po dolinie Kościeliska i Jaskini Mroźnej.
Będąc w takim regionie jak Podhale warto zwiedzić Muzeum Tatrzańskie. Niektórzy z uczestników wybrali się na spektakl „Operetka” Gombrowicza w Teatrze Witkacego.

ehschoolehschoolehschool

 

Wieczorami licealistów też czekała dobra zabawa, ale o tej porze stawialiśmy na rozrywkę, taniec i muzykę. Przy akompaniamencie lokalnej kapeli góralskiej odbyło się ognisko z potańcówką. Ci, którzy byli spragnieni wyciszenia się i relaksu mogli korzystać z basenu i centrum spa w ośrodku. Niezwykle wesołym wydarzeniem była impreza kończąca pięciodniową wycieczkę, a mianowicie dyskoteka w stylu „Kicz Party”, podczas której odbył się konkurs na najbardziej „kiczowate” przebranie. Nie brakowało pokazów tanecznych i dobrej zabawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wyjazdu oraz gronu pedagogicznemu za zaufanie i pomoc w realizacji programu wycieczki. Mamy nadzieję, że siedząc w szkolnej ławce chętnie wrócicie wspomnieniami do czasu spędzonego na Podhalu i nie było to nasze ostatnie spotkanie.

Życzymy wszystkim udanego roku i zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć oraz filmu z wyjazdu.????
                                                                                                                                                                                         EHschool Team

Nasi Partnerzy