image

Relacje

24-10-2017

Wspomnienia Martyny z Kite Campu na dzikiej Sardynii

Tweetnij

kitesurfing, szkolenia kitesurfingowe, ehschool, sardynia, kite camp

 

  "Sardynia- kolorowa, piękna wyspa. Trochę mroczna i nostalgiczna. Z jednej strony wydaje się być cywilizowana, z drugiej trochę dzika. Miejsce idealne do sportów wodnych nie bez powodu nazywane „Karaibami Europy”.  Jednak prawda jest taka, że najlepsze i najpiękniejsze wspomnienia są tworzone przez ludzi, nie przez miejsca, w których jesteśmy. Oczywiście piękne krajobrazy współtworzą całą tą otoczkę, dzięki której jesteśmy pełni szczęścia i wewnętrznego luzu, ale ..

 

  No właśnie, ale EHschool i cała ekipa z wrześniowego wyjazdu stworzyła razem mały raj na ziemi. Dziś mogę tylko podziękować za wspólnie spędzone chwile, za lekcje cierpliwości i wytrwałości w wodzie, za humor, który dopisywał mi dzień w dzień, za nowe doznania i nutkę adrenaliny, w szczególności, gdy uczyłam się zaprzyjaźnić z latawcem...

kite camp, kitesurfing, ehschool, szkolenia kitesurfingowe, sardyniaszkolenia kitesurfingowe, kitesurfing, ehschool, sardyniablade kite, kitesurfing, ehschool, sardynia

  Fajnie jest poznawać coś innego, coś czego nie próbowało się jeszcze nigdy, a jeśli dodatkowo odnajdzie się w tym wszystkim radość i dużo zabawy, to chyba lepiej być nie może. Ekipa trenerska może być z siebie dumna, bo to, co zrobiła z nas "świeżaków" w ciągu tygodnia szkolenia kitesurfingowego, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

shinn kite, sardynia, szkolenia kitesurfingowe, kitesurfing, ehschoolehschool, sardynia, kitesurfingblade kite, kitesurfing, sardynia, ehschool

  Każdy z nas na wyjeździe był indywidualnością, często w takich przypadkach tworzą się zgrzyty, jednak muszę Was rozczarować – ale jakoś się dogadaliśmy. W tej całej roztrzepanej 15-osobowej grupie bawiliśmy się świetnie !!! Zakwasy na brzuchu mam do dzisiaj i to nie od kite’a, ale od nieustającego śmiechu, bo żartów, sarkazmów i ironii nam nie brakowało. 

  EHschool bez wątpienia stworzone zostało z pasji. Pasji, którą twórcy EH zarażają i zarażać będą bezustannie coraz większą rzeszę ludzi w każdym wieku. Bez względu na to, jaki moment wybierzecie do rozpoczęcia i poznania czegoś nowego, nigdy nie jest za późno.

Ja znalazłam się w tej ekipie zupełnie z przypadku. Pomysł i decyzja wyjazdu wpadła mi do głowy w jeden dzień. Dziś mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Czekam na kolejny wypad w podobnym gronie, gronie ludzi którzy moje serce przepełnią znów tą samą złotą energią."

surfing, sardynia, ehschool, kite campsurfing, sardynia, kitesurfing, ehschool, kite campsurfing, sardynia, ehschool, kite camp

  Dziękujemy Martynie za tak ciepłe słowa i opis tego co się działo, ale oprócz dobrej zabawy każdy mógł do woli testować renomowany sprzęt kite od: Blade Kite Polska, F-one czy deski od Shinn. Na wodzie nie tylko można było testować sprzed kitesurfingowy ale i kamery Go Pro od Hero Polska. Dobrym wynalazkiem jest gadżet od woo sport, dzięki któremu mogliśmy mierzyć wysokość naszych lotów. W kameralnym gronie w drodze powrotnej udało nam się odwiedzić przyjaciół w Wake Parku w Ravennie, co było fajnym podsumowaniem na zakończenie wyjazdu.

  Był to obóz, pełen śmiesznych i zabawnych historii, które będą przekazywane pewnie z pokolenia na pokolenie. Dziękujemy Wszystkim za te wspólnie spędzone chwile i zapraszamy w przyszłości po kolejną dawkę śmiechu, szkoleń i dobrej zabawy. Teraz nie pozostało nic innego jak wrócić wspomnieniami do tych chwil przeglądając galerię zdjęć wykonanych prze Maniego. Wszystkie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie.

Piona dla ziomali ze SkyHigh...wy wiecie za co :)   Do zobaczenia na kolejnych wietrznych przygodach z EHschool !!!

 

Nasi Partnerzy