image

Relacje

24-10-2017

Wake`owe weekendy w Rueda Wake Park, Januszkowice

Tweetnij

wakeboard, rueda wake park, januszkowice, wake weekend, ehschool

 

 

  Dwie mega udane edycje wake`owych weekendów skłoniły nas do organizacji kolejnych tego typu eventów w następnym sezonie. Będą organizowane dla tych co chcą dopiero zacząć swoją przygodę z wakeboardem jak i tych co chcą doskonalić swoje umiejętności i wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. 

 

  Trzy dni pełne atrakcji, szkolenie na każdym poziomie, wideo coaching i fotosesje to tylko niektóre atrakcje jakie były w programie podczas pobytu. Do tego testy sprzętu renomowanych firm od Xtreme shop i wakeshop.pl dwóch najlepszych sklepów wakeboardowych.

wakeboard, szkolenia, wake camp, ehschoolwakeboard, wakecamp, ehschool, januszkowicewakeboard, ehschool, rueda wake park, januszkowice, ehschool

  Sam ośrodek oprócz wake parku dysponuje boiskami sportowymi, basenem, sauną, siłownią, z czego też można było korzystać w wolnej chwili. Dla relaksu można było sobie zrobić wycieczkę na kajakach czy rowerkach wodnych, więc nudy nie było. Wieczorami grilujemy i gramy w różnego rodzaju gry towarzyskie, karciane, a Ci co mają jeszcze siły doskonalą równowagę na trickboardach. Rano dla lepszego samopoczucia robimy wspólny rozruch tak aby po śniadaniu udać się na sesje treningowe na wodzie.

ehschool, wakeboard, szkolenia wakeboardowetesty sprzetu, wakeboard, ehschoolwakeboard, wake camp, ehschool

  Dziekujemy wszystkim za te wspólnie spędzone chwile, zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z I edycji i II edycji, a wszytskie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie I i II. Do zobaczenia na kolejnych edycjach wake`owych weekendów lub na wake campach w sezonie 2018. 

 

Nasi Partnerzy