image

Relacje

24-10-2017

Kolejny najazd Extreme Homies na Januszkowice

Tweetnij

wakeboard, ehschool, rueda wake park, januszkowice, szkolenia wakeboardowe

 

  Jak co roku i tego lata odbyła się kolejna edycja Wake Campu w Januszkowicach w Rueda Wake Park. Tym razem podczas campu gościliśmy nie tylko młodzież, ale i kilku dorosłych zajawkowiczów, którzy chcieli pod naszym okiem podnieść swoje umiejętności jazdy. Z jednej strony młodzi gniewni zawodnicy, z drugiej strony doświadczeni riderzy, ale wszystkich łączyła jedna cecha zajawka na wakeboard.

  To nas niezmiernie cieszy, że nasze obozy co roku przyciągają zawodników w różnym wieku. Najmłodszy uczestnik tegorocznego campu (5 lat) to Casper, który co roku odwiedza Polskę z tatą z odległej wyspy  Jersey. Swoją przygodę z wakeboardem zaczął jak miał niespełna 4 lata i już teraz możemy śmiało powiedzieć, że ten młody zawodnik za kilka lat może namieszać na scenie wakeboardowej.

wakeboard, ehschool, januszkowicewakeboard, szkolenia wakeboardowe, obozy wakeboardowe, ehschoolwakeboard, szkolenia wakeboardowe, obozy wakeboardowe, ehschool

  Tydzień spędzony na codziennych treningach, każdy dzień zaczynaliśmy od lekkiego rozruchu tak aby przygotować nasze ciało pod wysiłek. Smaczne śniadanie dodawało nam mocy aby do południa poszaleć na wake`u, doskonalić technikę jazdy, skakać i doskonalić jazdę po przeszkodach. Grupa była podzielona ze względu na umiejętności, a każdy zawodnik indywidualnie rozwijał się pod okiem instruktora.

wakeboard, ehschoolwakeboard, ehschoolwakeboard, ehschool, rueda wake park

  Nie brakowało nagrywek, wieczornych analiz i pokazów filmów tak aby następnego dnia mieć jeszcze większą zajawe na wake`a.

Miłą niespodziankę zrobił nam Marco i odwiedził nasz camp z kamerami GoPro, dronem i niezbędnymi akcesoriami, tak aby każdy mógł nagrać swój film akcji, z wody i nie tylko. Bo jak wiadomo w Januszkowicach oprócz wake parku zawsze mamy do dyspozycji deski SUP, kajaki, rowerki wodne, boiska sportowe, basen, saunę, halę sportową z siłownią. Więc mamy co robić.

gopro, wakeboard, ehschool, obóz wakeboardowywakeshop, xtreme shop, wakeboard, ehschoolehschool, wakeboard, obozy, wyjazdy, szkolenia

  Popołudniu było sporo jazdy na tak zwanym doublu, z dnia na dzień tworzyły się nowe pary, ponieważ zawodnicy nabierali coraz większego doświadczenia i cieszyli się wspólną jazdą po przeszkodach. Codziennie można było testować deski od Xtreme Shop i wakeshop, a na zmęczone mięśnie z pomocą przychodziły wałki i akcesoria od Blackroll. Hitem podczas campu były zawody tzw. „Kicz Party na wodzie” gdzie riderzy w przebraniach pokazywali swoje najlepsze przejazdy i triczki. Nie zabrakło również zawodów na najwyższe Ollie. A wszystkim konkursom i zabawom towarzyszyła miła i sportowa atmosfera. Nagrody od naszych partnerów: Xtreme Shop, Wake Zone Satwiki, GoPro, Skullcandy, Blackroll, Salveo trafiły dla najbardziej zasłużonych, ale dla nas wszyscy są zwycięzcami, ponieważ stawiacie na sport, który nie jest łatwy. Zdobyte doświadczenie na wodzie i upór w dążeniu do celu pozwoli wam w życiu przezwyciężyć nie jedną słabość.   

obóz wakeboardowy, szkolenia wakeboardowe, ehschoolwakeboard, ehschoolwakeboard, ehschool

  Spędziliśmy niesamowity tydzień, mimo obolałych mięśni, odcisków i drobnych ran, każdy z Was dawał z siebie wszystko aby każdy dzień wykorzystać na obozie do maksimum. Dzięki takiej postawie dajecie nam sporo energii do dalszej organizacji campów, więc widzimy się latem na kolejnych obozach wakeboardowych z EHschool. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, przygotowaną przez Sebastiana, a wszystkie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie. Teraz siadaj wygodnie, odpal film wideo i wróć wspomnieniami do tych cudownych chwil :)

 Piona dla wszystkich za świetną zabawę.

Nasi Partnerzy