image

Relacje

25-08-2017

Star Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake Campu

Tweetnij

11181-8

 

 

  Czerwiec to idealny czas na wakacyjny wyjazd…w tym sezonie otwarliśmy nowy kierunek i wybraliśmy się z naszymi ziomalami do włoskiej Ravenny gdzie znajduje się jeden z najlepszych Wake Parków w tym rejonie Europy, Starwake Cabel Park. Był to idealny czas, miejsce i ekipa, która tworzyła super klimat i miała zajawkę na wake`a, ale zacznijmy od początku…

 

  Ravenna to mała nadmorska miejsówka, a z naszych apartamentów nad morskie wybrzeże mieliśmy zaledwie 100 metrów, piękne okoliczności przyrody, lokalne bary i restauracje tworzą niesamowity klimacik tego miejsca. Codziennie odbywały się szkolenia wakeboardowe, testy sprzętu o które zadbała ekipa Extreme Shop, a wieczorami podczas spotkań towarzyskich oglądaliśmy filmy, zdjęcia i analizowaliśmy jazdę tak aby następnego dnia progres był jeszcze większy.

11185-811170-811148-8

  Star Wake Park to idealne miejsce do treningu, o czym przekonaliśmy się śmigając razem z  zawodnikami z kadry narodowej Włoch. Na parku znajduje się strefa relaksu, z restauracją, trampoliną, kabel 2.0 dla początkujących i nauki trików z krawędzi.

  Oczywiście nie samym wake`iem człowiek żyję i po kilku intensywnych dniach treningu odwiedziliśmy park rozrywki „Mirabilandia”. Dobrze to wpłynęło na regenerację, a następnego dnia zajawka na wakeboard była jeszcze większa.

11141-8 11129-811109-8

  Po wake`u nie brakowało stretchingu i rolowania z Blackrollem. Na koniec campu odbyły się zawody, a cenne nagrody od naszych partnerów – Wake Zone Stawiki, Blackroll, GoPro, Skullcandy, XtremeShop, The TrueKings czy Stario - wpłynęły na stylowe triczki i świetną sportową atmosferę.

  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile, zajawkę i najlepszą zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, a wszystkie fotki do pobrania znajdziesz w foto albumie. Teraz nie pozostało nic innego jak usiąść wygodnie i odpalić film z wyjazdu.  

Piona dla wszystkich i do zobaczenia na kolejnych Wake Campach lub zimowych przygodach z Extreme Homies. 

Nasi Partnerzy