image

Relacje

16-04-2017

Family Camp, czyli wspomnienia z rodzinnych wyjazdów w ferie

Tweetnij

wczasy, alpy, narty, snowboard 

 

  Wczasy rodzinne z EHschool to porcja niesamowitej zabawy nie tylko na śniegu o czym przekonły się nasze przedszkolaki jak i ich zajawkowi rodzice.

 

  Szkolenia snowboardowe i narciarskie podczas wczasów prowadzone są już w grupach przedszkolnych od 3 do 7 roku życia.  Starsze dzieciaki jeżdżą w grupach dopasowanych do swoich umiejętności, a w tym czasie ich rodzice mogą cieszyć się białym szaleństwem podczas indywidualnej jazdy lub szkoleń grupowych.

snowboard, narty, wczasy, obozy dla dzieciszkolenia snowboardowe, snowboard, wczasy, aplyszkolenia narciarskie, wczasy, narty

  Codzienne szkolenia, gry, zabawy to tylko niektóre atrakcje jakie Was czekają na śniegu. Doskonalenie jazdy technicznej, nauka freestyle i jazda sportowa to elementy bez których nie wyobrażamy sobie szkolenia. Gdy pogoda jest łaskawa i spadnie świeży śnieg to bawimy się poza trasami w puchu tak aby szkolenie było kompleksowe. Popołudniami nasi młodzi riderzy bawią się wspólnie podczas zabaw i animacji.

gry, zabawy, obozy dla dziecinarty, snowboard, alpy, ferieszkolenia narciarskie, przedszkole narciarskie

  Grają w gry tak aby ich rodzice mieli chwile relaksu dla siebie. Wieczory to już czas dla dorosłych, bawią się podczas alkozabaw, grilla czy innych atrakcji jakie mamy w programie animacyjnym. Każdy dzień to inne atrakcje zarówno na śniegu jak i poza nim. Nie brakuje oczywiście foto i wideo coachingu, testów nart Head, desek Burton Snowboards, czy kamer GoPro. Odbywają się zajęcia relaksacyjne z Blackrollem, konkursy, zawody i imprezy tematyczne jak np. „Kicz Party”.

kicz party, wczasy, alpybalckroll, wczasy, ferie zimowebeer pong, wczasy, ferie

  Zawody odbywają się również na śniegu dla dzieci jak i rodziców, w różnych kategoriach na desce i nartach. Gratulujemy wszystkim wygranej jak i sportowej rywalizacji w zawodach oraz zdobycia stopni sprawności snowboardowych SITS.

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie: Burton snowboards, Head ski, Go Pro, Blackroll, Neon, Toko, The True Kings, Snow Girl, Xtreme Shop, Skullcandy, Selectshop, Dr.Cool.

snowboard, livigno, obozy dla dzieci zawody,snowboardsnowboard, ferie zimowe

  Ferie rodzinne w tym sezonie odbywały się w Livigno, Passo Tonale i Civettcie. Włoskie Alpy i Dolomity są idealnym miejscem na rodzinne wyjazdy, każdy znajdzie tam coś dla siebie, stoki i trasy dopasowane do każdego poziomu zaawansowani, snow parki, dobrą kuchnię i niesamowite widoki, co przy słonecznej pogodzie tworzy niepowtarzalny klimat.

  Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wyjazdów, a fotki z poszczególnych turnusów znajdziecie w foto albumach Family Camp : Livigno , Passo Tonale i Civetta.  Zapraszamy do relacją wideo od Shred for Life z Livigno oraz zajawkowego filmu Julki z naszymi przedszkolakami.   

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile i niezapomniane wspomnienia, zapraszamy na kolejne przygody z EHschool latem i zimą. 

Nasi Partnerzy