image

Relacje

08-01-2017

Livigno Freeski Camp - na rozpoczęcie sezonu

Tweetnij

10094-8

 

  W grudniu jest kilka miejscówek w Europie gdzie można się dobrze pobawić nie tylko na nartach i desce ale i wieczory mogą być pełne atrakcji. Dlatego wybraliśmy się do Livigno, jak się okazało był to bardzo dobry wybór...dobre warunki pogodowe, puste trasy, snow parki i zajaweczka na jazdę czyli to co lubimy najbardziej.

 

 

 

  Codziennie odbywały się szkolenia, park i trasy były praktycznie tylko dla nas dzięki temu mogliśmy zrealizować wszystkie założone cele programowe. Co mocno przełożyło się na progres naszych ziomków. Do tego codziennie można było testować deski od Burton Snowboards, narty Head i kamery GoPro.

10127-810119-810093-8

  Nie mogło zabraknąć gier, zabaw, apressa, grilla i klubowych imprez dzięki temu miło będziemy wspominać wspólnie spędzone chwile w Livigno. 

Na koniec wyjazdu oprócz szalonego "Kicz Party" w dzień odbył się egzamin na stopnie SITS i zawody "Zjazd na krechę".

10077-810082-810118-8

  Wszystko co dobre szybko się kończy i po tygodniu pełnym zabawy trzeba było pakować walizki i wracać do Polski, ale do Livigno w tym sezonie wrócimy jeszcze trzy razy, kto ma ochotę zapraszamy dołączyć do wspólnej zabawy podczas ferii lub kwietniowego zakończenia sezonu. 

Dziękujemy partnerom Blackroll.pl, Selectshop, True Kings, Toko, Xtreme shop, Neon, Burton Snowboards, Head, GoPro za wsparcie i gadżety. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć zdolnego fotografa Matysa, a wszytskie zdjęcia do pobrania znajdziecie w foto albumie. Dziękujemy za świetną zabawę i zapraszamy na kolejne przygody z EHschool :)

Nasi Partnerzy