image

Relacje

22-08-2016

Wspomnienia z Wake Campu w Januszkowicach

Tweetnij

9691-8

  Za nami kolejna edycja Wake Campu, który jak co roku odbywa się w Rueda Wake Park w Januszkowicach. Uczestnikom zajawa towarzyszyła od samego początku, bogaty program szkoleniowo - rekreacyjny powodował, że na nudę nie było czasu.

 

 

  Każdy dzień rozpoczynaliśmy od ogólnorozwojowych zajęć sportowych, tak aby odpowiednio rozgrzani przenieść się na wodę. Każdy uczestnik pracował nad poprawą techniki i uczył się trików freestylowych. W przerwach między sesjami na wodzie można doskonalić równowagę na trickboardach, gyroboardzie i skakać na trampolinie tak aby jeszcze bardziej poprawić swoje umiejętności wakeboardowe. 

9734-89705-89696-8

  Popołudniami oprócz zajęć wakeboardowych można było korzystać z basenu, deskorolek, surfboardów, desek SUP, kajaków, rowerków, siłowni. Odbywały się rozgrywki w piłke nożną, siatkówkę oraz gry i zabawy. Wieczory to już głównie czas na relaks, pokazy filmów, analizę wideo i odpoczynek bo każdy dzień naszych obozów to "dzień sportu".

9701-89690-89736-8

  Dzień za dniem szybko mijał, umiejętności naszych ziomali szły w górę co mogli pokazać podczas zawodów zarówno na małym kablu jak i dużym wyciągu. Ostatni dzien to już zabawa na wodzie i uroczyste zakończenie, wraz z rozdaniem nagród od Selecstshop, wakeshop, wake zone stawiki i true kings.

9745-89688-89727-8

  Zapraszamy do galerii zdjęć, a wszystkie foty do pobrania znajdziecie w foto albumie.

Dziękujemy za wspólną zabawę, wspomnienia i zajawę. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Wake Campów.

Zima zbliża się wilekimi krokami więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozów snowboardowo-narciarskich.  

Nasi Partnerzy