image

Relacje

03-08-2016

Wspomnienia z Summer Campu w Tignes

Tweetnij

9622-8

  Lato, lato wszędzie... A Ci, którzy jednak zatęsknili za zimą wybrali się z nami do malowniczej miejscowości Tignes we Francuskich Alpach. Główny cel – oczywiście lodowiec z 20 kilometrami czynnych tras i snowparkiem, w którym każdy adept freestyle'u jak i stary wyjadacz znalazł coś dla siebie.

 

 

  Na miejscu powitała nas wspaniała pogoda, dlatego też z samego rana ruszyliśmy na skąpane w słońcu stoki aby złapać pierwsze linie, graby, i opaleniznę :) Pod okiem naszych instruktorów każdy zaliczył progress zarówno na stoku, jak i w powietrzu czy na przeszkodach.

 9630-89650-8

  Wracając ze stoku nie mogliśmy narzekać na nudę – Tignes zapewniło nam wiele atrakcji takich jak korty tenisowe, boiska do koszykówki i piłki nożnej, strzelnice gdzie można było sprawdzić swoją celność za pomocą wiatrówek oraz łuków, trampoliny, hala sportowa, tory do minigolfa, oraz wiele innych.

 9647-89599-8

  Miłośnicy rowerów w Tignes znajdą 150 km tras połączonych z parkami, przeszkodami, skoczniami oraz poduchę do trenowania skoków. Jest to idalny raj dla wszystkich co lubią rowerową adrenalinę, a trasy są na każdym poziomie zaawansowania rowerowej zajawki.

9612-89611-8

  W drugiej połowie tygodnia odwiedziła nas autentyczna zima wraz z opadami śniegu, co niestety pokrzyżowało nasze plany, jako że lodowiec został tego dnia zamknięty. Był to idealny czas na warsztaty serwisowe, seanse filmów snowboardowych i narciarskich, gry, konkursy, zajęcia równoważne, a kiedy zrobiło się nam ciasno w 4 ścianach, ruszyliśmy na partyjkę minigolfa pod chmurką przy padającym śniegu.

 9601-89621-8

  Tignes pożegnało nas równie słonecznie jak nas powitało. Ostatniego dnia przywitały nas wspaniałe warunki nie tylko na trasach, ale także poza nimi, gdzie leżało 30 cm świeżego śniegu, w sam raz na założenie kilku linii. Freeride w lipcu? Bardzo proszę!

 9597-89609-8

  Wysoka piątka dla wszystkich, którzy bawili się z nami na wyjeździe, i po raz kolejny pokazali, że żadne warunki nam nie straszne! Dziękujemy Burton Snowboards Polska, Selectshop.pl, GoPro, Paź Polski, True Kings, Neon i Toko za wsparcie, gadżety i sprzęt testowy. 

Już za kilka dni do sprzedaży wchodzi oferta zimowa, w której również znajdziecie same zajawkowe wyjazdy w Alpy, Dolomity czy Kaukaz.

Sprawdź galerię zdjęć z wyjazdu, a wszystkie zdjęcia do pobrania znajdziesz w albumie foto.

Piona dla Matysa za świetne zdjęcia i miłe wspomniena.

Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EH.

Nasi Partnerzy