image

Relacje

18-05-2016

Białe szkoły z EH to porcja niesamowitej zabawy

Tweetnij

9203-8

  Białe szkoły to nie tylko oderwanie się od szarej rzeczywistości siedzenia w szkolnej łąwce, ale porcja niesamowitej zabawy i nauki śnieżnych dyscyplin jak snowboard i narty.

  Tegorocznymi miejscówkami naszych wycieczek był Zieleniec i Biały Dunajec. Regiony narciarskie, które odwiedzaliśmy słyną z dobrze przygotowanych tras, snow parków i wielu innych ciekawych atrakcji, które można robić po stoku jak baseny, wody termalne czy lodowiska. Jak do tego wszystkiego dodamy ciekawy program sportowo-rozrywkowy od EH mamy wyjazd, który na długo został w naszych wspomnieniach. 

9193-89216-8

  Szkolenia na desce i nartach odbywały się na każdym poziomie zaawansowania. Nasi podopieczni podnosili swoje umiejętności jazdy aby podczas zawodów pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o cenne nagrody od naszych partnerów.

9242-89217-8

 

  Dziękujemy za sportową rywalizację i gratulujemy zwycięzcom takich konkurencji jak Ollie contest, zjazd na krechę, slalom czy jib jam. 

  Po stoku również nie brakowało sportowych atrakcji jak gry i zabawy, nauka jazdy na łyżwach, hokej, relaks i chill w basenie.

9246-89224-8

  Wieczorami każdy mógł uzupełnieć swoją wiedzę teoretyczną podczas wykładów, pokazów filmów, videocoachingu oraz doskonalić równowagę podczas treningów na trickboardach.  

  Oczywiście nie brakowało szalonych imprez tematycznych jak "Kicz party", a Wasze przebrania jak zawsze były wesołe i zabawne.

9197-89212-8

  Podczas imprez odywały się różnego rodzaju zabawy towarzyskie, które mocno podkręcały imprezowy klimat. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz filmem przygotowanym przez PWP. Wszystkie zdjęcia dostępne są w foto albumach:

- Zieleniec

- Biały Dunajec I

- Biały Dunajec II

  Dziękujemy całemu gronu pedagogicznemu jak i uczestnikom campu za wspólnie spędzone chwile. Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool latem i zimą. 

 

Nasi Partnerzy