image

Relacje

12-05-2016

Livigno Freestyle Camp - relacja z zakończenia sezonu

Tweetnij

9124-8

  Kwiecień to idealny czas na freestylowe podboje na śniegu, a jednym z najlepszych miejsc do tego w Europie jest oczywiście Livigno, które na stałe już klika lat temu wpisało się w nasz kalendarz wyjazdów. Słońce, śnieg, świetne snow parki, niepowtarzalny klimat w połączeniu z ekipą zajawkowiczów daje nam zawsze sporo wrażeń i niezapomniane wspomnienia.

  Tym razem nie mogło być inaczej...do tego na przełomie turnusów pogoda zaskoczyła nas obfitymi opadami śniegu co pozwoliło nam przez dwa dni szaleć również poza trasami. 

9146-89149-8

  Codziennie od rana odbywały się szkolenia na każdym poziomie zaawansowania zarówno na desce jak i nartach zawodnicy bawili się na trasach i w snow parkach, przygotowując się do licznych zawodów i egzaminów SITS. 

9116-89137-8

  Popołudniami nie brakowało takich atrakcji jak warsztaty freestylowe połączone z fotosesją. Odbyła się drużynowa gra terenowa podczas której zaskoczyliście nas swoimi niesamowitymi pomysłami na realizację zadań i oczywiście apresski, na którym zawsze jest wesoło i panuje niepowtarzalny klimat. 

9106-89083-8

  Każdy z naszych wieczorów był równie obfity w niespodzianki i atrakcje podczas których można było poszaleć w klubach na Jamajka Party czy pobawić się w stylu lat 80`tych. Odbywały się alkozabawy, turniej pokera, piłkarzyków i videocoaching (na który czasami nawet najlepsi gracze mieli ciężko dotrzeć). 

9128-89130-8

  W naszym centrum testowym można było sprawdźić sprzęt od:Burton snowboards, Head, Santa Cruze, SP czy GoPro. Ostatnie dni to seria zawodów, a nasi ziomale stanęli do rywalizacji w takich konkurencjach jak: Ollie contest, G.R.A.B contest, zjazd na krechę oraz jib jam. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za mega sportową i wesołą rywalizację.  

9092-89129-8

  Dziękujemy naszym partnerom za gadżety, sprzęt i wsparcie: Burton Snowboards Polska, Head ski, Energysport, Selectshop, Andegrand, Neon, Skullcandy, GoPro, True Kings, Wake Zone Stawiki. Snow Girl i Shred For Life. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez One Light Studio, swoje foto strzały w wolnej chwili zrobił również Matys i Adrian, a wszystkie zdjęcia do pobrania znajdują się w foto albumie. Dziękujemy wszystkim za te dwa tygodnie pełne zabawy, zajawki oraz niezapomnianych wspomnień i do zobaczenia na letnich przygodach z EH :)

Nasi Partnerzy