image

Relacje

05-04-2016

Te gacie Ci się przydadzą !!!

Tweetnij

8727-8  Na lodowcu, w słońcu, śniegu, mrozie, przy wyższych i zdecydowanie niskich temperaturach – na stokach, w snow parkach i poza trasami podczas wypraw. Sprawdziliśmy wszędzie najnowszą bielizną termoaktywną od  Merry Style i Ladeheid !!!

  Co możemy powiedzieć o tych produktach...zdecydowanie możemy polecić bo tego typu gadżety przydają się każdemu miłośnikowi snowboardu i nart. 

 8731-88724-8

  Zestawy Merry Style i Ladeheid to produkcja europejska – od materiału po wykonanie, produkt od początku do końca powstaje w na terenie UE. Już na pierwszy rzut oka widać jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Materiały są wzbogacone jonami srebra, co sprawia, że nie rozwijają się na ich powierzchni bakterie. W przypadku testowanych zestawów – wiemy, że lepiej wybierać rozmiary mniejsze, niż zwykle.

 8729-88726-8

  Dostaliśmy zestawy w odcieniach szarości, z łączonych materiałów, ze wzmocnieniami na łokciach i kolanach, ze strefami o większej lub mniejszej przepuszczalności powietrza i wody – tak, by optymalnie zabezpieczyć ciało przed przegrzaniem lub utratą ciepła. 

Przede wszystkim taka bielizna musi nadawać się na zimne i ciepłe dni, pozwalać skórze swobodnie oddychać, utrzymywać optymalną temperaturę ciała i odprowadzać z jego powierzchni wilgoć. Bielizna  Merry Style i Ladeheid spełniła nasze oczekiwania :)

  W następnym sezonie zimowym, kupicie ją już w Polsce !!!

 

 

 

Nasi Partnerzy