Wyjazdy integracyjne dla firm

  Zorganizowane imprezy integracyjne, oraz wyjazdy z EHschool to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich uczestników. Razem z nami, przeżyjecie niezapomniane chwile,  poznając arkana nowych dyscyplin sportowych, uczestnicząc w ekscytujących grach i zabawach terenowych, a także świetnie bawiąc się podczas imprez urządzanych wieczorem.

 


Zakwaterowanie, dostępne atrakcje, indywidualne oferty.


  Imprezy integracyjne i wyjazdy integracyjne dla firm są organizowane w całej Polsce, a także za granicą. EHschool dzięki wieloletniej współpracy posiada zaprzyjaźnioną bazę noclegową na terenie naszego kraju jak i w miejscówkach europejskich. Imprezy integracyjne i wyjazdy integracyjne dla firm są organizowane i  obsługiwane kompleksowo (przejazd, zakwaterowanie, nocleg, atrakcje dla uczestników, szkolenia sportowe, warsztaty).  Istnieje również możliwość zamówienia kilku wybranych atrakcji z naszej oferty i zrealizowanie ich w wyznaczonym miejscu. Oferta przygotowywana jest indywidualnie, według wymogów klienta, po uprzedniej konsultacji z naszymi specjalistami, którzy  pomogą wybrać odpowiednie miejsce i doradzą które atrakcje sprawię, że zarówno  imprezy integracyjne, jak i wyjazdy integracyjne dla firm, będą dla wszystkich uczestników czasem niezapomnianej zabawy.


  Zajęcia i konkurencje prowadzone są przez doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów. EHschool zatrudnia jedynie świetnie przeszkolonych profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wyjazdami letnimi 2017.

  Odwiedź nasz kanał EHTv.

  Zobacz na zdjęciach jak świetnie potrafimy się bawić.

 

Zapraszamy do współpracy

tel. +48 509 338 388

ania@ehschool.pl

 

 

 

Nasi Partnerzy