ehSchool

APOCALYPSE SWALLOW 12/13

APOCALYPSE SWALLOW 12/13
APOCALYPSE SWALLOW 12/13 APOCALYPSE SWALLOW 12/13 APOCALYPSE SWALLOW 12/13
Producent: APO
Model: APOCALYPSE SWALLOW 12/13
Cena: 2 590,00zł
* Długość:

Ilość:  

Uwaga! Dostawa produktu może wiązać się z dodatkowymi opłatami.
Dostawa powinna nastąpić w ciągu 14 dni.

       

Freeride do ekstremum

Deski Apocalypse są stworzone dla użytkowników, którzy decydują się jeździć zarówno na puchu, wyjeżdżonym śniegu jak i na piste. Ze swoją olbrzymią siłą reagowania i przyczepnością są warte freeriderów czystej krwi. Oczywiście ogon w kształcie swallow jest najsilniejszą bronią na dziewiczy zbocza pokryte puchem.

SPECYFIKACJA:

  186
Długość kontaktowa (mm) 1310
Szerokość talii (mm) 254
Szerokość noska / ogona (mm) 301
Szerokość noska / ogona (mm) 282
Promień przekroju bocznego (m) 19
Pintail (mm) 12
Wkładki 23
Pozycja uśredniona (mm) 575
Setback (mm) -

TECHNOLOGIA:

classiccamber Classic Camber

Swowboard zaczął się rozwijać przy użyciu klasycznego wygięcia - classic camber. Wygięte deski są tak zrobione aby nimi jeździć wszędzie, oferując dobrą kontrolę, dynamiczność, precyzją i siłę.

 
omega-core Rdzeń Omega

Ten rdzeń jest wykonany również z dwóch rodzajów topoli. Gęstsze części (80% rdzenia) są umieszczone wokół wkładek pod stopami) oraz ponad krawędziami, dla jeszcze lepszej wytrzymałości. Ten solidny i energetyczny rdzeń pozwala wykonywać stabilne i dynamiczne skręty.

 
3dfiberglass Włókno szklane

Włókno szklane plecione rozchodzi się w 3 strony: 450 g/m2 w osi deski, i podwójnie 150g/m2 pod kątem 45°/-45°. To powoduje, że deska jest sztywniejsza, dając lepszą przyczepność na krawędziach i większą stabilność.

 
vcarbon V Karbon

Węglowe paski w kształcie V o szerokości 40 mm, umieszczone na noskach i na ogonie wzmacniają odbicie deski.

 
doubleflex Double Flex

Drewniany rdzeń ma nieco większą grubość pomiędzy wkładkami, aby deską można było łatwiej manewrować bez utraty elastyczności i energii.

 
sintered-base-4000 Spojony ślizg 4000

Większa gęstość molekularna czyni podstawę odporniejszą i o długiej żywotności oraz zapewnia lepszą jakość ślizgu – szczególnie na starym śniegu. Pamiętaj o woskowaniu podstawy, aby dobrze służyła przez długi czas. Wszystkie nasze podstawy są już fabrycznie odpowiednio nawoskowane.

 
stone-ground Szlifowanie

Wyszlifowane podstawy ślizgają się znacznie lepiej na mokrym śniegu dzięki strukturze, która pozwala na szybszy odpływ wody spod deski.

 
slantedside Pochylone krawędzie boczne

Boki deski są nachylone, wykonane z ABS, z nadrukiem szablonowym.

 
freestyle Kształt Freesytle

90% Podwójny nosek: nosek i ogon są prawie identyczne, drewniany rdzeń i wkładki są wyśrodkowane, a przekrój boczny jest znacznie krótszy, co sprawia iż ta deska jest idealną zabawką.

 
powderinsert Puchowe wkładki

Czy kiedykolwiek próbowałeś snowboardu na puchu I miałeś wrażenie, że czegoś Ci brakuje? Te dni już masz za sobą: abyś mógł zmienić ustawienie I cofnąć się 2 cm w tył (na wyśrodkowanych deskach) w dniu kiedy pada puch, dodaliśmy wkładki za wiązaniami.

 

Powered By OpenCart
EHShop © 2018