ehSchool

Skimboard PAKALOLO 2015 Zombrero

Skimboard PAKALOLO 2015 Zombrero
Producent: PAKALOLO
Model: PAKALOLO 2015 Zombrero
Cena: 319,00zł
Ilość:  

Uwaga! Dostawa produktu może wiązać się z dodatkowymi opłatami.
Dostawa powinna nastąpić w ciągu 14 dni.

       

Skimboard PAKALOLO 2014 TRUNK

Skimboard Twintip doskonale sprawdza się we freestyle i ułatwia wykonywanie skomplikowanych manewrów.

Skimboardy PAKALOLO wykonane są z wyselekcjonowanego drewna wysokiej jakości, kształtowanego termicznie dla uzyskania odpowiedniej sztywności i profilu. Pokryte wielowarstwową, odporną na ścieranie i wodę powłoką poliuretanową.

Kształt twintip eliminuje pojęcie dziobu i rufy skima. Symetryczny profil daje desce odpowiednią sprężystość oraz wysokie wybicie. Dzięki zaokrąglonej krawędzi spodu deski, zwiększona zostaje żywotność skima w kontakcie z elementami, na których wykonujesz ewolucje.

Rozwiązania techniczne:

*Symetric Rocker – deska posiada symetryczny profil dający desce odpowiednią sprężystość oraz wysoki pop. Nie ważne gdzie przód, gdzie tył!
*Transparent Grip – specjalny antypoślizg na pokładzie zapewnia maksymalną przyczepność stóp podobnie jak w deskorolce. Nie trzeba już bawić się woskiem.
*Smooth Rail – krawędź dna deski jest łagodnie zaokrąglona, minimalizując opory na jibbingu i wydłużając żywotność krawędzi deski.
*Deski Twintip zyskały szerszy nose i tail, aby polepszyć ich parametry jezdne na nieco głębszej wodzie.
*Rdzeń deski od 2012 roku składa się z 3 warstw sklejki ułożonych wzdłużnie, co poprawia sztywność profilu (lepsza kontrola deski na boxach i railach).
*Twintip S to model dla juniorów, który umożliwia szybki progres dla ambitnych i początkujących riderów, ważących poniżej 45kg.
 

Jeżeli jesteś fanem skimboardingu albo chcesz zacząć przygodę z tym sportem, to Pakalolo The Beast Twintip pozwoli Ci doskonale bawić się na plaży sam na sam z dechą!

Parametry

Rozmiar

Dł. (cm)

Szer. (cm)

Waga ridera (kg)

 

S

94

43

do 45

 

L

112

50

50-80

 

 

Tagi: skimboard
Powered By OpenCart
EHShop © 2018