ehSchool

SURFBOARD

SURFBOARD
 Surfing i skating to jedne z najstarszych sportów deskowych, które w połączeniu dają nam Surfboard. Miejska deska surfingowa, która pozwala nam na jazdę zbliżoną do tej na falach czy  w głębokim puchu na śniegu. Do tego możesz wykonywać triki jak na deskorolce. Niesamowity fan z jazdy i dobra zabawa gwarantowane. 
 
Cechy Charakterystyczne:
- lekka jednoczęściowa konstrukcja
- podest z antypoślizgowymi wypustkami
- 360 st. obracane koła
- w opakowaniu dodatkowe koła i naklejki
- sugerowany wiek 8+
- max waga 100kg
- gługosć 82cm
- szerokość 27 cm
- waga 2,2 kg 
Surboard
 
RipSurf pozwala na przyspieszanie i skręcanie bez odpychania się. Konstrukcja ściśle nawiązuje do prawdziwych desek surfingowych. Zadarty delikatnie do góry przód, poszerzający się kształt w środkowej cześci, wcięcia pozwalające konstrukcji swobodnie się zginać przy skręcaniu, czy rozpędzaniu się. Zwężający sie tył a na nim panel tradycyjny czyli dodatkowe przewyższenie dla lepszej kontroli i łatwiejszego sterowania deską. Całość deski pokryta niewielkimi wypustkami antypoślizgowymi. Odpowiednie usytuowanie kół i zastosownie łożysk w przymocowaniu ich do deski gwarantuje doskonałe właściwości jezdne i możliwośc obracania sie kół o 360st. Do tego niezwykle wytrzymałe uretanowo - kauczukowe 75mm koła z łożyskami ABEC-5.
 
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
RAZOR RIPSURF - MIEJSKA DESKOROLKA SURFINGOWA - CMYK
RipSurf to najlepsze na świecie dwa w jednym - deskorolka i rolki, a wszystko to połączone w desce nawiązującej do surfingu. Unikalna konstrukcja pozwala na przyspieszanie i skręcanie bez odpychania się!! ..
339,00zł
Powered By OpenCart
EHShop © 2018