ehSchool

GYROBOARD

GYROBOARD

Jesteśmy przedstawicielem Gyroboard'aGYROBOARD-2011-LOGO-black

Gyroboard - Extremealna zabawa

Chcesz uczyć się nowych trików, ćwiczyć równowagę i przy tym świetnie się bawić? Teraz możesz trenować w dowolnym czasie i zupełnie niezależnie od warunków pogodowych mając GYROBOARD'A


Fotki z naszych obozów i wyjazdów:

1m2m3m

Gyroboard jest uniwersalnym przyrządem do treningu sportów deskowych. Łączy on najlepsze właściwości desek równoważnych, chwiejnych i kołysanych. Jest to najlepsza sportowa deska do treningu Twojego wybranego sportu, np.: snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, skateboardingu, surfingu i nie tylko.

Co to jest Gyroboard?

gyroboard%206mgyroboard2m

 

 

 

 

 

 

 

 

Filmiki o Gyroboardzie 1 2 3

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
Gyroboard Extreme
Gyroboard jest uniwersalnym przyrządem do treningu sportów deskowych. Łączy on najlepsze właściwości desek równoważnych, chwiejnych i kołysanych. Jest to najlepsza sportowa deska do treningu Twojego wybranego sportu, np.: snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, skateboardingu, surfingu i nie tylko.   ..
1 200,00zł
Gyroboard HF
Gyroboard jest uniwersalnym przyrządem do treningu sportów deskowych. Łączy on najlepsze właściwości desek równoważnych, chwiejnych i kołysanych. Jest to najlepsza sportowa deska do treningu Twojego wybranego sportu, np.: snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, skateboardingu, surfingu i nie tylko. Co to jest Gyroboard ?  więcej  - kliknij ..
1 200,00zł
Powered By OpenCart
EHShop © 2018